Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "vegyem" rá a babámat,...

Hogyan "vegyem" rá a babámat, hogy vacsorázzon?

Figyelt kérdés
Most 11 hónapos múlt és anyatejes.Nagyon szeret cicizni!Már 2-3x eszik szilárdat naponta,de este nem akar vacsizni csak tejcsi kell neki!Mivel szerintem már kevésbé tápláló neki ezért éjjel felkel enni!
2009. máj. 13. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem próbáltad, hogy a vacsis tejciivás előtt egy órával adsz neki valami szilárdat, vagy tejpépet? és akkor összességében eltelítődik, mégis meglesz az esti cicizés. ahogy írod, valószínűleg ez inkább ilyen megszokás nála, hogy tudja, azután jön az alvás, így ne hagyd el nála az esti cicit, mert lehet felborul a megszokott napirendje.
2009. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! 9 hónapos múlt a lányom, anyatejes ő is, este fürdés előtt kap vacsit, általában eszik is, bár nem sokat, fürdés után cicin alszik el, éjjel ugyanúgy ébred szopizni. Szerintem tudják ők, mi a jó nekik, ha így, hát így. Én mondjuk szeretem az éjszakai összebújós szopikat (mi ezért alszunk együtt, így igazából alig ébredünk fel, cici a szájba és mindketten bealszunk rajta) remélem egy darabig még nem szokik le róla.

Akármennyi szilárdat is eszik este, a szopi ugyanúgy megvan. Nem a tej táplálóságán múlik, inkább azon a jó érzésen, amit a babád kap, amikor szopizhat. Szerintem élvezd ki, hisz olyan hamar felnőnek!

2009. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!nem tervezem,hogy abbahagyom a szoptatást,majd csak később.Az én fiam szinte az első perctől kezdve átaludta az éjszakákat,de az elmúlt időszakban már ébred ezért gondoltam,hogy kevés neki a tejcsi!Majd megpróbálom korábban vacsiztatni hátha az segít!
2009. máj. 13. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!