Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat gondolkodtatok azon...

Sokat gondolkodtatok azon hogy vállaljatok-e kistesót, vagy egyértelmű volt?

Figyelt kérdés

Imádjuk a kisfiunkat, és szeretnénk második babát is, csak mindig ezer kérdés merül fel. Lakásméret, anyagiak, elegendő figyelem jutna-e....

Nálatok egyszerű volt eldönteni?


2011. nov. 25. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egyértelmű, most 15 hónapos a lányunk, és nagyon örülnénk, ha jönne a kistesó.


Mi a férjemmel 2,5 hónapja ismertük egymást, mikor úgy döntöttünk, hogy legyen baba. :-) Születése előtt 2 hónappal összeházasodtunk. Előbb született meg a kislányunk, minthogy 1 éves évfordulónk lett volna.


Engem és a testvéremet egyébként egyedül nevelt fel édesanyánk, nagyon büszke vagyok rá. Ha az előtte álló nehézséges miatt csak egy babát vállalt volna, akkor én nem lennék a világon. Nagyon jó viszonyban vagyunk a testvéremmel, én ugyanezt a lehetőséget szeretném megadni a mi kislányunknak. Egy jó testvér hatalmas kincs. :-)

2011. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!