Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen beteges a babája?

Másnak is ilyen beteges a babája?

Figyelt kérdés
8 hónaposak vagyunk, de már túl vagyunk egy influenzán, 3 megfázáson, 2 magas lázzal járó vírusos megbetegedésen. Normális ez?
2009. máj. 12. 17:07
1 2
 1/12 Nikcsi ***** válasza:
Mennyit vagytok levegon? Lehet hogy gyenge az immunrendszere? Sogornomeknel ugyanez a helyzet. Orvos mit mond?
2009. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg elég sokat volt beteg a babád.

Az enyém 10 hós, egyszer volt egy orrfolyós, köhögős betegsége eddig.

Adj neki Cebion cseppet, hátha segít, hogy ne legyen olyan gyakran beteg.

2009. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!


az én kisfiam 8,5 hónapos és dettó, ugyanígy vagyunk. Most éppen fülgyulladása van. Van egy nagyobb tesó, aki oviba jár, általában ha beteg, akkor ő is megbetegszik. Hát én is elvagyok keseredve, mert már megint antibiotikumot kapott, pedig én adom neki a cebion cseppet és levegőn is minden nap vagyunk... remélem ahogy nő úgy ritkulnak a betegségek is:(

én szeretnék neki egy vérképet csináltatni, hátha okosabbak leszünk. Sajnos a dokinknak nem jut eszébe

2009. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hasonló.

8 hónaposan volt már fülgyulladása, 3 náthája és egy vírusos gégehurutja

cebion cseppet ajánlanám én is, vagy a cebion multivitamint

2009. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
vagyunk persze levegőn, meg anyatejes is volt 6 hónapig kizárólag...nem értem! Minek fújják fel akkor ezt az anyatej dolgot!!!
2009. máj. 12. 17:39
 6/12 anonim ***** válasza:

a 3. vagyok

nálunk meg még hozzájön az, hogy kruppos mind a kettő. Most már megint gyanúsan köhög:( félek ,hogy megint befulladás lesz a vége

2009. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyakori felső léguti megbetegedésnél kérjetek beutalót a pulmanológiára. Van gyógyszerkúra (spray), amit mi is használunk. Az idén télen egyszer volt csak egy enyhe lefolyású megfázásunk, nem fulladt be a fiam. Pedig hörgő gyulladásra hajlamos. A nagytesó pedig ovis.
2009. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pulmanologián mit csinálnak?
2009. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem az anyatejen múlik hogy beteges e a babád vagy sem..

A lányom kizárólag tápszeres/volt 8 hónapos és egyszer volt egy köhögéses orrfolyásos betegsége kb 3 hete,és kb 3 napig tartott.Szóval szerintem ez valamennyire genetika.

2009. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
salynos így van ez 10 éves a fiam de mindig van neki valami nyügge!!! Szerencsére soha nem állapitottak meg nála nagyobb v. rosszabb betegsségeket. Kitartás asszonyok!! Nekem most cseperedik a kicsi de ha télre gondolok össze ugrik a gyomrom .
2009. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!