Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is találkozott már olyan...

Más is találkozott már olyan anyukával, aki már nevetségesen eltúlozta, hogy miket tud már a babája?

Figyelt kérdés
Az illető azt mondta, hogy akár hiszem, akár nem, az ő gyereke már 4 hósan felállt, 7 hósan ment, 9 hósan beszélt! Ja és 3 hósan jött a foga! Mire jó ez a hazudozás?
2009. máj. 12. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ez megint olaj lessz a tüzre....Már mint a kérde´s.

Miért kell ezekkel foglalkozni.

Jó persze ezt senki sem hiszi el.A foga az jöhet 3 hósan.besz´lni beszélhet annyiból,hogy mondja mama,baba,gagyog stb...

2009. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Hááát, lehet szegénynek nincs más sikerélménye az életben vagy nagyon kevés figyelmet kap otthon és így próbálja magára vonni a környezete figyelmét. Én sajnálom őket, bár tudom, sokszor elég nehéz elviselni őket. Anyósom ilyen, csórikám, sokszor már a hazugság szintjéig színezi a történteket az élet minden területén, de otthon mindig nagyon el volt nyomva. Így próbál a körülötte lévőkből figyelmet kicsikarni, legyen az megdöbbenés, csodálkozás, szánalom, sajnálat, bármi, csak rá figyeljünk. Azért ez valahol nagyon szomorú.
2009. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve ezt a versengést nem tartom jó ötletnek... Az orvosok, védőnők sem tudják eleget hangoztatni, hogy minden baba más, nem kell a másikhoz hasonlítgatni. Az, hogy valami, amit még nem tud megcsinálni mennyire kóros, azt nem a szomszéd babához kell viszonyítani, hanem majd az orvos megmondja. A dicsekvős anyukák még hagyján, ettől rosszabb már csak a pánikos anyukák csoportja, aki még netán neheztel is a gyerekre, mert "lemaradt" a szomszéd Jancsikája mögött és ezzel kellemetlen helyzetbe hozta őt a játszótéren. No, és persze az is lehet, hogy Jancsika anyukája kissé máshogy emlékszik, mint ahogy valójában történt... Szerintem nagyon gáz, néha a nyelvem hegyén van itt is a válasz: ó, nem, nem túl korai, az én kislányom azonnal leugrott a szülőágyról és elszaladt, csak a köldökzsinór rántotta vissza szegényt, mert az még nem volt elvágva... LOL
2009. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia!Személyesen még nem és nem tudom,hogyan reagálnék egy ilyen helyzetben.:) Lehet,hogy körberöhögném,elég vicces ugyanis,hogy felnőtt,érett emberek hülyét csinálnak magukból.

Bocsi az OFF-ért: az unokabátyám hasonló stílusú,vele minden megtörtént,ami a Földön egy emberrel megtörténhet és gyakran hozza magát kellemetlen szituációba.hmm.

2009. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is roppantul tud bosszantani, amikor vki folyamatosan nagyokat mond, magam sem értem, hogy ilyenkor engem néz ennyire hülyének, vagy saját maga is elhiszi... Legszívesebben visszakérdeznék, hogy "és 1 évesen még hogy-hogy nincs angol középfokúja???"!

...nem az a lényeg hogy MIT, hanem hogy KI mondja...

2009. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ennek az illetőnek hány éves a gyereke? Mivel az évek múltával halványulnak az emlékek és egyre szebbek lesznek. Anyukám szerint is én egy áldott jó baba voltam, sose sírtam, egész délelőtt elvoltam egyedül, 4 hónaposan egyedül ettem a cumisüvegből, 1 évesen beszéltem, a szobatisztaságra már nem emlékeszem, de az is nagyon hamar bekövetkezett. Szóval csodagyerek voltam. Most 35 vagyok, 5 hónapos a babám, anyukám meg elkezdett emélékezni. Azért nagyon szeretem, de nem veszem komolyan amit mond.

A dicsekvő anyukákról meg megvan a véleményem. A rokonságban van egy baba, azt mondták 2 hónaposan átfordult, csináltak fényképet is, közben ők forgatták és közben fényképezték. Ennek mi értelme van?

2009. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az hölgynek már kamaszok a gyerekei, de kismama ismerőseim körében is szoktam találkozni hasonlóval.
2009. máj. 12. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnak 2 hónaposan volt már 2 foga. Sőt most 14 hónapos és húsvét óta 16 foga van. Az sem jobb, mint annak a kisfiúnak, aki 16 hónapos és még 1 foga sincs.

Nem vagyok elfogult a lányommal szemben, nem beszél csak tata, mamam, nyanya (ez én vagyok), vau-vau. Mutogat és fújja a nyálát, 2 hete megy egyedül, de néha nagyot esik.

2009. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!