Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudna játszani babám a...

Mivel tudna játszani babám a játszótéren?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hós lesz, még nem mászik :-( . Ülni ül, de elvileg nem lenne szabad ültetnem, amíg ő nem kezd el magától ülni (gyógytornász mondta). De már nagyon szeretném társaságba vinni. Hintázni szabad? Esetleg homokozó?
2009. máj. 12. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányaim már stabilan ültek 7-8 hónaposan, mi hintáztunk, vittem biciklin őket. A homokozó is jó már ilyenkor.
2009. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van ez igy van.Én a hintára ráültem és ö az ölemben ült. Csuzdán viszont elfektettem és ugy csuszot.Végig kacagott,alig tudunk eljönni a játszotérröl.
2009. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csúzda? Nem veszélyes az még neki? Nem akarom széltől is óvni, de félek, hogy egy rossz mozdulattól valami baja lesz.
2009. máj. 12. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért viszed játszora?az én kislányom 7 hos és csuzdázott.
2009. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második: Természetesen nem hagyod magára,és a kezed is rajta van.Mi már 1 évesek vagyunk,de a fiam 6 éves és én elsö perctöl kénytelen voltam menni.Nállunk nagy mély csuzda van és én lent fogom ki már csak.Nem csuszik hosszat mert alacsony vagyok és a tetejére nem tudom feltenni,de a fárjem felteszi és imádja.
2009. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!