Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez túl sok édességnek számít?

Ez túl sok édességnek számít?

Figyelt kérdés
17 hónapos a fiam. Mindennap megeszik egy kis doboz Szívecske gyümölcsjoghurtot (asszem 125 gramm), és kb 4-5 db Hipp babakekszet. Ez még belefér, vagy már túl sok édesség? ezen kívül más ilyesmit nem eszik.
2011. nov. 24. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem adok rendszeresen minden nap nasit a lányomnak.


Egyébként nem tűnik soknak, de hogy minden nap...

2011. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Nem tudom, a Szívecske joghurtban mi van, én nem tekintem a gyümijoghurtot édességnek. Az enyém is minden nap eszik pár szem kekszet, ezen felül ebéd után kap 1-2 kocka csokit. Ez így jó, nincs érte hiszti, én is így nőttem fel, és soha nem lettem beteg.

Szerintem az édesség az élet apró örömei közé tartozik, csak mértékkel kell bánni vele.

2011. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A joghurt szerintem nem igazán tartozik az édességek közé. Belefér ha mondjuk tízóraira kap egyet. A babakeksszel viszont nem tudok segíteni, az enyém babapiskótát(cukrozatlant) kap, és azt is viszonylag ritkát 2-3 naponta 1-2 darabot. Amúgy nem tűnik soknak az a mennyiség amit írtál, csak mellette adj gyümölcsöt is a gyereknek.
2011. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 15 hónaposak vagyunk.A joghurt oké. A babakekszhez nem tudok hozzászólni, a kislányom ugyanis szó szerint irtózik tőle. De ha sokallod, adj helyette gyümölcsöt, az én kicsim - szerencsére - imádja. (Mondjuk az almát és a banánt hanyagoljuk, mert hajlamos a szorulásra.)
2011. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!