Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni? Elmúlt 7...

Mit lehet tenni? Elmúlt 7 hetes kislányom állandóan sír

Figyelt kérdés
én már mindent megróbáltam,pihenőszék,játékok,zenélő kütyük,énekelek,beszélek hozzá semmi reagálás,sír.Egész nap nem tudom tartani,lehet azt kellene, de nekem nem megy ja és üres a pelus,evett,ivott,nem tudom mit kellene még csinálnom?
2009. máj. 12. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
VÁRNI!Sajnos nálunk is csak 3 hónapos korában múlt el,addig szinte alig aludt,csak sírt és sírt kitartás én is kilátástalannak éreztem,de elmúlt végre!
2009. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen időközönként eteted?

Mióta nincs kakija?

Pisi van ha kaki nincs?

Huzkodja a lábát,ökölben van-e a keze?

Ha szopizik van elég tejed?

Sajnos sokmindentől sírhat!!!

2009. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Alszik eleget? Nem fáradt, és azért nyűgös? Próbáld letenni, rendszeresen. Nekünk az hozott az életünkbe pár nyugis órát, hogy mindent rendszeresen végzek körülötte. Csak a hasán tud aludni. Ha teszem akár a kocsiba, akár a kiságyba, és a hasára, már szinte tudja, hogy most jön a pihenés. Igaz, előtte mi is játszunk, hintázik az ölemben, nézegelődünk, stb., így picit lefárasztom, mert Őt is ölben kellene tartani. 4 hónapos a kisfiam.
2009. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja,és orvo is látta,nem volt baja,csak éretlen még a kis idegrendszerük,nehezebben viselik a külvilágot,az ingereket!Ha szopizik akkor tedd mellre sokat,ha úgy megnyugszik,ne félj,hogy rászokik!Ja,és addig csak a mellkasunkon aludt,most minden gond nélkül a kiságyban,külön szobában!5.5hós
2009. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

A babáknak vannak rossz napjaik, az lányom 9 hetes, de volt már olyan, hogy egész nap ordított.

Amúgy meg front is van szerintem.

2009. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Egy anyuka azt tanácsolta, hogy szopi után halkan beszélgessek vele és utána tegyem le alukálni.

Be is jött. Előtte én is be szoktam tenni pihiszékbe,meg mindenféle csörgő-zenélő játékot adtam neki,de a sok színes dolog "felhúzta" azért nem tudott aludni. Túl fáradt volt hozzá. Ha mégis hagyod egy kicsit játszani,akkor figyeld a jelzéseit hogy időben tudj lépni.

(szemdörzsölés,túl "lapos" pislogások,nyugtalan mozgás)

2009. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg sokat számítanak a frontok amik ugye mostanában jönnek-mennek napjában többször is váltogatják egymást. Ha egy felnőtt embert megvisel akkor egy pici babát meg pláne!!!
2009. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Kitartás! Ha már mindent lecsekkoltál (pelus, éhség, szomjúság, nincs-e melege stb.), akkor talán arról lehet szó nála, hogy még mindig nem szokott hozzá az idegrendszere a külvilághoz. Nálunk 5-6 hetes korban volt nagy fordulat, addig az Én kislányom is csak sírt állandóan. Azóta viszont érdekli a külvilág, nem sokkolja. Szóval, lehet, hogy csak ennyiről van szó. Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy várakozás és kitartás! :-)
2009. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!