Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik egy 4 hónapos...

Mennyit alszik egy 4 hónapos kisbaba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon változó, már újszülöttként is eltérő az alvási igény.

A fiam két hónapos korától este nyolctól reggel hatig alszik éjszaka ébredés nélkül, majd fél nyolctól tízig, fél 12-től fél kettőig és négytől fél ötig. Most hat hónapos és ez még nem változott, pedig már hozzátáplálok és két foga ki is jött.

Szerintem ez viszonylag soknak számít.

2009. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam reggel 7 körül ébred. 9-ig ébren van, akkor visszük a középsőt oviba, hazaérek, addigra elalszik a babakocsiban. Általában 2 órát alszik. Utána 2 órát van ébren ismét, nézelődik, forgolódik, játszom vele. De van úgy, hogy csak dél körül alszik el, a délutáni alvása már változóbb, most már simán ébren van 2-3 órákat. A fürdés 7-kor van, utána legkésőbb 8-kor alszik. (Min. kétszer felébred enni.)
2009. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam szinte ugyanígy alszik,mint a Te kisfiad!!!:)))este 9-től,reggel 6-7-ig..majd 8,fél9-től 10-ig...majd 12-2-ig...és délután ismét alszik 5-től7 körülig!!:)))
2009. máj. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!