Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szereztek be ilyentájt...

Hol szereztek be ilyentájt pürékhez gyümiket? (Barackot, szilvát például)

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
FAGYASZTOTTAKAT VESZEK!
2009. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
üveges bébi ételbe szoktam megveni öket mert én nem igazán szeretem ha a gyümi le van fagyasztva
2009. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. VAGYOK. ÉN AZÉRT VESZEK FAGYASZTOTTAT, MERT AHHOZ NINCS SEMMI HOZZÁADVA.

VETTEM SZILVA KECSKEMÉTI PÜRÉT EZ VAN BENNE:SZILVAVELŐ 50%, IVÓVÍZ, CUKOR, RIZSDARA, RIZSKEMÉNYÍTŐ

NA, EZEK MIATT SOHA TÖBBET NEM VESZEK ÜVEGEST. MARADOK A FAGYASZTOTTNÁL.

2009. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én zöldségesnél veszem meg, viszont soha nem az utcára kirakott pultról válogatok, hanem az üzlettérből. Forgalmas út mellett van az üzlet úgyhogy a kintieket szerintem eléggé beszállja a benzingőz, amíg az eladásra várnak.
2009. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
1. Válaszolótól kérdezem: Szerinted a fagyasztott gyümölcsöket hány féle vegyszerrel kezelték?
2009. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szilvából, meggyből és gesztenyéből fagyasztottat vettem, barackból üvegeset. Mindig nézem az üvegen a hozzávalókat, mert tényleg raknak bele cukrot, bár én még csak a Kecskemétiben láttam, a Hippes és Univeresben nem volt. A zöldségesnél veszek almát, körtét, banánt, azokból én csinálok papit.
2009. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
1. Válaszolótól kérdezem: Szerinted a fagyasztott gyümölcsöket hány féle vegyszerrel kezelték?
2009. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
12.12 NEK ÜZENEM. AMIT A ZÖLDSÉGESNÉL VÁSÁROLSZ, AZ SZERINTED NINCS VEGYKEZELVE????
2009. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudjatok Anyukák, de eszembe jutott a beszélgetésetekről valami. Nem is olyan rég futott az a történet, hogy egy fiúcska éhen halt Magyarországon, mert a szülei semmilyen formában nem etették, se ezzel, se azzal, valószínűleg rövid élete során sem fagyasztott, sem bolti, sem kerti, sem piaci, sem bio vagy üveges gyümölcsöt nem látott, kóstolt.

Mások meg már azon is össze tudnak kapni, hogy ki honnan és milyen stratégiával szerzi be a gyermekének a (feltehetően egyaránt jó) táplálékot... Ez nem verseny, ettől még mindannyian egyformán gondos és jó szülők lehettek, nem ezen múlik a dolog. Ez az alap, bárhogyan is csináljátok.

2009. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
12:32 NEKED LEGALÁBB VAN ESZED:)
2009. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!