Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet éjszakára a...

Mikortól lehet éjszakára a gyerekszobában nyitva hagyni az ablakot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hetes ma a bébi, 2 napja nyitott ablaknál alszunk, egy rövidujjú body-ban, hosszúújjú/lábú rugiban, és egy hálózsákban. Eleinte tapogattam, nem hűl-e a nyaka, arca, de jól érzi magát, eddig nincs semmi mellékhatás. Hozzátenném, hogy a kórházban, ahol szültem, 29 fok volt bent, igy végig nyitva volt az ablak, akkor sem lett semmi baja, épp napos idő volt. Én egyelőre 22 fok alatti össz szobahőmérsékletnél nem merném nyitva hagyni, bár olyat is olvastam már, hogy altatáshoz elég a 18 fok, nyilván jól felöltöztetve.
2009. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kérdést én is fel akartam tenni. Nekem 9 hós a fiam, de még nem mertem nyitvahagyni neki bukón az ablakot estére, de ha 6 hetes babának nyitvahagyják, akkor már én is kinyitom neki.
2009. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam (9.5 hónapos) az elmúlt nagy meleg napokban már bukón nyitva hagyott ablak mellett aludt. Igaz, a mi lakásunk a fekvése miatt meleg, az ő szobájában nappal 24 fok volt, így éjszakára sem hűlt nagyon le. Hosszú ujjú body-ban, vékony hálózsákban alszik + nyári takaró van rajta.
2009. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!