Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő mire teljesen...

Mennyi idő mire teljesen leszoktatom a ciciről?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk 6 hósan el kezdek neki már adni tápszereket,de melette még cicit is hogy n eggyik napról a másikra haggyuk el a cicit akkor kb mennyi idejig kell még a cicit is adni és mikor lehet már csak a tápszert adni?Kb 1 hónapig kell mind kettőt adni,és utánna olyan 7 hónaposan már elhagyhatom a cicit?
2009. máj. 12. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Normális vagy 6hónapos picit leszoktatni a szopcsiról??? Ha tudod, legalább 1-1,5 éves korig szoptasd! Legalább este..
2009. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem írta,hogy miért akarja leszoktatni a ciciről!Biztos jó oka van rá!Szerintem majd a babádtól függ,hogy mennyire issza meg a tápszert,mert az enyém nem akarta elfogadni.
2009. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit kell itt normálisozni?NOrmális vagyok mert normálisan kérdeztem.De te nem tudsz normálisan válaszokni akkor ne írjál be választ!Remálem a gyerekedet nem fogod így nevelni hogy ilyen alpári hangvételbe válaszoljon az embereknek!Apad a tejem,alig van és a baba se akar szopizni úgy kell ráeröltetnem a cicire hogy egyen!Talán azért akarom elhagyni!
2009. máj. 12. 11:20
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd, majd érettségi előtt is megszoptatja a gyerekét, hogy jobban sikerüljön a vizsga :)
2009. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 12. 12:49
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
már bocs, kedves kérdező, de az első válaszoló nem volt bunkó, ellenben a te reakciód... na mindegy. Egyébként valóban a babád dönti ezt el, nem lehet előre megmondani.
2009. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia!!


Ne aggodj, beszélj a dokitokkal és megmondja hogy legyen. Nekem is kezdett fogyni a tejem, aztán potoltuk tápszerrel ez kb 4hos korátol volt. Majd kb 5hos volt mikor leválasztotta magát lányom- nem kellett a cici- csak sirás volt szopi helyett- több napi probálkozás után hagytam és nem sirattattam a gyereket, elhagytuk a szopit. (Főzikhez fejtem még egy darabig)

Fejlődik szépen, nem volt még beteg, és eszik- iszik mindent amit lehet!!

Ne törödj a beszologatokkal, amig van tejed használd ki- illetve tényleg a gyerekorvossal beszéljetek erről.

2009. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem is ez van hogy már nem akar szopizni,csak sír a cicin.
2009. máj. 12. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Sír a cicin? Nekem mikor megszületett a kisfiam, nem akart szopizni, kényelmesebb volt neki az üvegéből. De kicsit "erőltettem" és most elmúlt 1éves, még mindig szopizik..nem kell egyből feladni! És én voltam az első hozzászóló... de mind1.
2009. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is a dokitokkal beszélj, de ne aggódj, ilyen elő szokott fordulni, ha nő a szopásigénye (ez bizonyos időközönként előfordul. Ehhez neked (tej) is alkalmazkodnod kell, gyakran tedd mellre. Szerintem ha nem muszáj, pusztán emiatt ne kezd azonnal tápszerezni (de ebben hallgass a gyerekorvosra).
2009. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!