Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem kakil minden nap?

Baj, ha nem kakil minden nap?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hetes, idáig minden nap többször kakilt, volt olyan is hogy minden pelusba, most pár napja viszont 1 nap egyszer, de az is előfordul, hogy egyszer sincs. Szopik rendesen, pisi van bőven. Normális dolog, ha nincs minden nap kaki?
2009. máj. 12. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
szerintem igen, de azert 3 nap max.aztan kellene kakilnia, bar az enyem...anyatejes volt, es bizony 14 napig nem volt szeklete, megesik...normalis. s ha nem nyugos, nem faj semmije. akkor nincs baj. kesobbre normalizalodik, szerintem, ugyhogy ne aggodj.
2009. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Egy idő után beállnak a napi 1 kakira, de az sem baj, ha nincs minden nap. Az én kislányomnak volt, hogy csak 3-4 naponta volt kakija.
2009. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj vele, ha az a kaki, ami van normális, akkor ninsen gond. pisi legyen bőven:-) Amúgy szerintem attól is függ, hogy te mit ettél, mert ha te nehezebben emészthető kaját ettél a napokban esetleg, akkor az kiütközhet nála is, hogy lassabban ér át rajta a tejci!
2009. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem normális. Eleinte nálunk is minden pelus kakis volt, aztán csak napi 2 alkalommal, most meg 3 - 4 naponta van csak. Viszont pisi az van nyakig. Az én kislányom már 7 hós, még mindig szopizik, kb. 1 hónapja eszik szilárdabbat. Nekem azt mondták, hogy azért lett egyre ritkábban kaki, mert jobban hasznosítja a szervezete az anyatejet, feldolgozza az egészet. Ha nem fáj a hasija és a szelek is működnek (nálunk működik :) ), nincs gond.
2009. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Anyatejes kislányomnak az első hat hétben minden szopi után kaki volt, utána kb. 2 hétig minden nap 1 kaki, utána 3 naponta egy kaki, most 1O hetes múlt és péntek reggel volt utoljára kaki. Pisi az van bőven! A doktornő szerint ez teljesen normális. A barátnőm kislánya (3 hós) minden héten szombaton kakil 1x és nagyon jól van, egészséges. Amúgy én is megijedtem, amikor 6 hetesen elmaradt a szokásos kakimennyiség...
2009. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!