Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap másik ruhát adtok...

Minden nap másik ruhát adtok a babára? Meddig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindig.Én is mindennap másik ruhát veszek fel,pedig nem vagyok baba.
2009. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden nap másikat és ahogy nő a baba, úgy egyre többet :-)!!! Mennyi idős a babád? Egy főzelékezős, kúszó-mászós babának már nem mindig elég egy napra egy ruha :-)!
2009. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manió ***** válasza:
67%

Én csak akkor adok minden nap másik ruhát a babámra, ha balesetes lesz. Mint pl tegnap kétszer kapott tisztát, mert tiszta főzelék lett. :)

De egyébként ha nincs rajta étel paca, akkor még másnap is azt adom rá, és csak harmad nap cserélek. Szóval max 2napig van rajta ugyanaz.

Remélem segítettem a válaszommal.

2009. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A bady nekünk mindig másik, de pl. itthoni játszós nacit, ha nem lesz bukásos, vagy piszkos, akár 2-3 napig is ráadom néha. Polot is minden nap másikat adok rá.

De pl. ha elmegyünk sétálni, és kap egy hosszú ujjú vékony felsőt, és nem izzad bele, nem lesz neki semmi baja, akkor nem rakom rögtön a szennyesbe, jó lesz az még másik alkalomra is.

5 hónapos lesz a fiam

2009. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik a bőrével érintkezik, minden nap váltom. Ami arra kerül rá, általában 2 naponta, mivel kúszik össze-vissza, nincs értelme gyakrabban váltogatni. Ha ételfoltos, akkor viszont természetesen másnap tisztát kap, az meg megy az áztatóba.
2009. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt napjában többször öltözünk át:)
2009. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

body nálunk minden nap más. a felette lévő ruci is általában váltásra kerül, mert vagy leeszi, vagy most már hogy ilyen melegek vannak, izzad, és nem egészséges, hogy visszavegye azt.

Télen mikor több réteget hordott, akkor a kis kardigánokat, második nadrágot, ilyesmiket nem mostam ki minden használat után.

2009. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is napi 2-3 X öltözünk át. Pizsit minden este tisztát kap.
2009. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!