Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának lábzsák,...

9 hónapos babának lábzsák, bundazsák?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mi a különbség, mert ha ráguglizok, ugyanazt hozza ki mindkettőre, sportbabakocsink van, overált kevésnek találom pléddel is, ha februárig el is kezd járni, nem valószínű h kint gyakoroltatom. Tudnátok segíteni? Ilyen sportkocsink van:


[link]


egy univerzális lábzsák a megoldás? pl ilyen?


[link]


és ez alá hogyan öltöztessem? Köszi a válaszokat!!


2011. nov. 23. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a bundazsák csecsemőknek való :)

az amit linkeltél. az akkor használják általában mikor még a mózesben fekszik a baba. szerintem ülve nem is lehet használni.


lehet a babakocsihoz kapni lábzsákot, azt kéne keresned, nem tudom a tietekhez milyen való, azt nem a ruháknál lehet kapni hanem bababoltban a babakocsihoz. mi együtt vettük.

azonkívül 2féle overál van, a bundazsákos overál meg a sima egybe részes overál, ha nem akarod sétáltatni kint akkor tök mindegy de én 9 hónaposnak biztos, hogy vagy átalakíthatót (kínaiban lehet kapni) vennék vagy lábasat, mert lehet nem fogtok gyakorlatozni de ha mondjuk januárban elmentek szánkózni? :) szóval simán lehet már, annak van mamusza, bár szerintem majd január-február környékén egy jó vastag csizmára is szükségetek lesz :)


remélem tudtam segíteni

2011. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah és alá ugyanúgy öltöztesd, mint egyébként is tennéd, csak ha fázik vagy szakad a hó akkor felkapcsolod a babakocsira a lábzsákot
2011. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Overál elég ha jól alá van öltöztetve. Én úgy szoktam, hogy egy vastag plédet duplán hajtok és úgy takarom be. De ha még nem jár akkor jobbnak gondolom az overzsákot az overál helyett. Az olyan mint a zsák csak az alját lehet úgy cipzárazni, hogy overállá alakuljon. Így később is használhatja ha időközben elkezdeni totyogni : www.balamber.hu/Arukepek/ruhak/overzsak.html
2011. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm h írtatok, akkor ezek szerint nekünk overzsákunk van, pont a 3.válaszoló linkjén látható, ez alá megy harisnya, nadrág, 2 pulcsi, egy polár+ 1 vékony, rá a kispléd, de azt gondoltam, ez kevés és egy ilyen zsák melegebb. Akkor megnyugodtam. Köszi!!!
2011. nov. 23. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vettem a 9 hónaposomnak egy Fillikid bundazsákot, tegnap ki is próbáltuk. Nagyon jó meleg, nem kell a baba alá is meg rá is takarót tenni. Mondjuk mi most még overál nélkül használjuk, a normál sétálós ruhával.

És ülve is jó használni, be lehet kötni bármelyik babakocsiba.

Meg azért jó, mert mi vettünk neki télire szánkót, ahhoz is jó.

2011. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!