Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos a lányom. Szeretnék...

11 hónapos a lányom. Szeretnék adni neki estére "rendes" vacsit. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Gondoltam kis katonákra sonkával. Ez így jó? Milyen vajat használjak? (vajkrém, margarin, tea vaj) Ti mit adtok vacsira?
2009. máj. 12. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Mi is kb. ekkor kezdtük. Én alsan növényi vajat adok és zöldségpástétomot. Bioboltban kapható. A felvágottat még hanyagolnám, de sajtot kaphat. Mi még ekkoriban csak kukoricakenyeret ettünk, de adhatsz már neki rendes (búzalisztes) kenyeret is ha gondolod.

13 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én margarint vajat nem teszek rá, Medve sajtot imádja meg a sonkát is. Párizsi meg ilyen sz...kat csak később adj neki.
2009. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!