Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja a 2 hónapos...

Mi lehet a baja a 2 hónapos kis hercegnőmnek?

Figyelt kérdés
Este a fürdetés után olyan tíz óra fele elalszik,persze előtte jól eszik egy nagyot,és ezután csak reggel negyed hét vagy hét óra előtt pár perccel kell csak fel.De ezután egész nap nem bírok vele csak sír,persze alszik egy max két órát,de nem többet.Mi lehet vele?
2009. máj. 11. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valami hiányzik neki, ami viszont az éjszakai alvásnál megvan. Én hetekig szenvedtem ezzel, mire rájöttem, hogy nincs elég sötét. De valami ilyesmire gondolj csak szerintem, ami nem hagyja aludni. AZtán amióta erre rájöttem, és vettem egy sötétítőt, a korábbi napi 12 órás alvása helyett 18at simán alszik. Gondolom az a baj, hogy ilyen félórákat alszik max, ugye? Gondold át, mi az, ami más, mint éjszaka.

7 hetes kislány anyukája

2009. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manió ***** válasza:

Szia!

Szerintem mivel az éjszakát végigalussza, nappal nem nagyon szeretne csicsikálni. Lehet unatkozik? Nem elég mozgalmas a napja? Nem akarlak megbántani, nem tudom, mit csináltok, mivel kötöd le a babádat, csak kérdezem, és javaslom esetleg próbáld jól lefárasztani, sokat játszani vele, sétálni, beszélni, énekelni...

Én is ezt szoktam, mikor a kicsi lányom nem igen akar aludni nappal, próbálom minél jobban "megszadizni" :)!


Egy 4hónapos kislány anyukája

2009. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Igen sokat megyek vele már gondolta lehet ez a baj.Vagy nem laktató neki a tejem,de akkor meg nem aludna éjszaka.
2009. máj. 11. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre elég nehéz válaszolni.Három gyermeket neveltem és vannak unokáim is,ezért csak a tapasztalataimat mondom el.Nem valszínű,hogy beteg,ha ilyen sokat alszik éjjel.Fontos,hogy mindennap ugyanabban az időben kapjon enni,(persze nem arra gondolok,hogy szigorúan tartsd be a

3 órát),ha jóllakott, és leteszed az ágyába,akkor se vedd fel,ha sír.Így majd megszokik egy rendszeres napirendet.Javaslom,hogy kérdezd meg a védőnő vagy az orvos véleményét is.Ők ismerik a hercegnődet,és tudnak segíteni.

2009. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!
2009. máj. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!