Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni gyógytornászt...

Debreceni gyógytornászt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Maszek vagy tb-s kellene?Mi az ibolya utcára jártunk,Feketéné Julikához,nagyon jó ,aranyos,sokat segitett a lányomnak.
2011. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál róla mesélni? Ő TB-s volt?
2011. nov. 22. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen Tb alapon ment a torna.Az otiban irják ki,ott szerintem meg lehet keresni.Vagy ha nem tb alapon szeretnéd,akkor ha bemész az ibolya utcára ,szerintem ott meg tudod keresni ,tudsz vele beszélni.Mi tavaly októrbertől áprilisig jártunk hozzá,szinte hetente,és pont a múltkor voltunk a dokinál vissza,teljesen rendben van a lányom.
2011. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi volt a problémája a lányodnak?
2011. nov. 22. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hypoton volt,le voltak tapadva az izmai.Állandóan balra tartotta a kis fejét,emiatt vittem el a dokihoz.4 hónaposan kezdte a tornát.Nállatok mi a baj?
2011. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit befelé dől a bokája. Nem tudom még, kell-e egyáltalán vinnem, a védőnő szerint nem, de nekem nem tetszik így.
2011. nov. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!