Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatom neki a sütőtököt?

Mikor adhatom neki a sütőtököt?

Figyelt kérdés
Lányom most lesz 4 hónapos, már egy hete eszi az almapürét, olyan 100ml-t megeszik belőle, és utána meg szopizik vagy tápot kap. Bevezethetem neki a sütőtököt már, esetleg keverve az almával, jól összeturmixolva?
2011. nov. 21. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen ilyen korán hozzá akarsz már táplálni, akkor igen, bevezetheted. Alma, sütőtök, répa, krumpli az első bevezethető ételek. Keverd először anyatejjel!
2011. nov. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de még ne vidd túlzásba.
2011. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Muszáj volt megkezdenem a hozzátáplálást, mert a tejci fogyóban van, sajnos. Én is úgy terveztem, hogy ameddig tudom, addig csak szoptatom, de ez így alakult, sajnos a tápszert meg visszaköpi. Így orvosi és védőnői tanácsra elkezdtük, és annyit adok a babának amennyit elfogad, nem tuszkolom bele. És szerencsére a kanalazás is megy.
2011. nov. 21. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs nem ezt kèrdezted, de szerintem add neki a tàpszert ùgy hogy összeöntöd az anyatejjel. Elôször kevesebbel majd fokozatosan legyen több a tàpszer mert ha elfogy teljesen a tejcid, arra megszokja a tàpszert. Màskülönben csak enni fog kapni? Szerintem gondolj erre is. Èn így csinàltam, ugyanez volt a szitu. Amikor megkínàltam a tömèny tàpszerrel, olyan keservesen sírt hogy akkor azt gondoltam, soha többet meg se kínàlom... Aztàn vègiggondoltam ès így fogadtattam el vele. A mai napig van tejem, de így fejem ès hozzà tàpszer.
2011. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de sajna az a baj, hogy már rengeteg tápszert kipróbáltunk, és nem váltak be, kínszenvedés volt az evések többsége!
2011. nov. 21. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!