Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kimentek még kisbabátokkal...

Ha kimentek még kisbabátokkal 7-8 hónapos az udvarra, engeditek hogy a füvön mászkáljon, vagy nem? Vagy hogyan lehet megoldani a levegőztetést járókában, utazóágyban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én viszek ki egy csomó plédet, leterítem őket két réteget egymásra. így van egy elég nagy placc neki, amin mászhat. az én fiam most kezd mászni, inkább csak kúszik, és csak ültetve ül. így lent vagyok vele az udvaron én is, aztán hadd csatangoljon. fűbe nem engedem, nehogy összeszedjen valami kullancsot, bár elvileg nem nagyon lehet az udvarunkon, de azért tartok tőle.
2009. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én hagytam mászni, hdd tapasztaljon, semmi baja nem lett
2009. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
plédet terítettem le és hadd másszon a fűben.
2009. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hagytam a fűben, sőt földön is mászkálni. Néztem persze ehogy bekajáljon vmit vagy megkóstoljon vmi növényt de olyan ruci volt rajta amit nem sajnáltam és kikísérlezethetett mindent:)

Ez azért is volt jó mert most hogy már sokkal nagyobb és aktívabb meg szaladgál mindenfelé, nem akarja a füvet földet stb közelebbről megtanulmányozni, mert már túl van ezen.

18 hós

Az én fiam 7-8 hósan nem sokat maradt meg a járókában már túl kicsi volt neki...

2009. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!