Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt tölttök naponta...

Mennyi időt tölttök naponta kinn a szabadban kisbabátokkal (3-6 hónapossal)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hónapos és 1 hetes.Minden nap 2x megyünk sétálni.Ebéd után min. 1 órát de ő még utána alszik kint a kocsiban 1-2 órát.Este pedig fél-egy órát sétálunk.
2011. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mi csak 1 x megyünk délután 2-3 között, és kb másfél órát sétálunk, ilyenkor vagy alszik vagy nem :)
2011. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
2szer megyünk. Délelőtt 1-1,5 órát, 5 körül fél órát.
2011. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos

Télen délutánonként sétáltunk 1-1,5 órát és utána kinn aludt a teraszon. Most, hogy jött a jóidő délelőtt 0,5-1 órát(bolt,piac, hentes). Délután 1-1,5 óra séta. ÉS ezenkívül még az udvaron nézelődünk kb fél órát.

2011. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5-2 órát,attól függ mennyit alszik.
2011. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tegnap volt 6 hónapos.

Délelőtt 3 órát, délután 2 órát vagyunk kint.

Nem azért, mert ő annyira szereti, hanem mert van egy 2,5éves nővére is, aki játszótérfüggő.

Babakocsiban vagy mei-tai-ban viszem ki a picit, kb 1 órát szokott aludni de. és du. is.

2011. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mikor hogy


most a legkisebbel már egy hetesen 2-3 órát voltunk kint egy-egy alkalommal (nem tehetem meg h bezárom a tesókat a lakásba) most 4 hónapos a legkisebb és már többször voltunk egész napos kiránduláson vele


de az első gyereknél is nem egyszer előfordult h ha szép idő volt egész nap kint voltunk

télen is alap a 1-2 órás séta akár napi 2x is :-)))

mindegyik nagyokat aludt a babakocsiban vagy a kendőben


egy akkora baba ha jó az idő simán kint lehet akár egész nap is


(ezért is egészségesebbek és strapabíróak a vidéki gyerekek mert kicsi koruktól sokat vannak a jó levegön)

2011. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Claritasa!

Hát igen, tudom, hogy az lenne a legjobb, ha állandóan kinn lenne a gyermek, épp azért írtam ki a kérdést, mert mindig bosszant, hogy biztos nem vagyok vele kinn eleget, mert annyira macerás (és unalmas) ez itt városban, panelből :( Ha ébren van, a baba se rajong túlzottan a kocsiért. Nyár idejére inkább "vissza is költözöm" vele a szüleimhez falura, hogy folyton kint lehessünk.

2011. máj. 1. 13:14
 9/12 anonim ***** válasza:

szia én is panelben lakom de a város szélén (Bp) szerencsére


én azt gondolom ha a városi emberek kicsit túlféltik a gyerekeket .-))

szal jó döntés volt falura mennetek :-))

2011. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia! Mi már 6 hetesen voltunk a levegőn 30 perceket kb..

3-6 hónaposan már órákat. Míg engedte a nap nyáron. :)

De mi családi házban lakunk. Jót tesz a levegő, télen is nyugodtan vidd ki azt is szoknia kell. Nem lesz baja nem kell aggódni. Jobban is fog aludni.

2011. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!