Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiskutyát mikortól érdemes...

Kiskutyát mikortól érdemes gyerek mellé adni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Pont ma monták a sebészeten,hogy 10 éves korig nem kéne állat a gyermek közelében. Nekünk sincs. De ha bizol bennük,és nem puszilgatja a gyerek,meg mindig kezetmos,akkor miért ne. A fiam alergiás az állat szörre,pedig még nem is fogott egyetsem.Kutyáktol is fél.
2009. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
születése óta az 5 éves yorkink mellett van a 10 hónapos kisfiam. nagyon szereti gyömöszölni, sokat játszanak együtt. a kutya rendezett, egészséges, szőre nem hullik, most is együtt alszanak a matracon.
2009. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nyugostan.Mennyi idős a gyermeked?

Nekünk nagytestű kutyánk van(Német Dog)kinti-benti,oltott ,féregtelenített.Semmi probléma nincs,fürdés előtt mindig ismerkedés és simogatás van,persze akkor már szájba nem veheti a kezét.Hallottam és olvastam is valahol,hagy ha háziállat van a gyerek közelében,ellenállóbbak lesznek az allergiával és más betegségekkel szemben is.És nem utolsó sorban a lelkükre is jó hatással van egy négylábú barát...

Annyit még hozzátennék,hogy nagyon fontoljátok meg,milyen fajta kutyát vesztek,mert nem mindegyik gyerekcentrikus.

2009. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok:Ma a sebészeten egy 18 honapos babával rohangált az anyuka,eljátszott a kutyussal és a doki akkor monta.A fiam akkor is alergiás rá,nyirok csomokban nyilvánul meg.Elöször sem irtam semmi olyant ami nem meggondolandó.Köszönöm.De ha ilyen választ vársz,igen kell kutyus,valamihez kell ragaszodni,ha az szülők nem érnek rá.Az állat jóbarát.
2009. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztalak le.Mindenki máshogy gondolja.
2009. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!