Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden esetben HA-s tápszert...

Minden esetben HA-s tápszert kell adni 6hó alatti babának ha a családban nincs tejérzékeny?

Figyelt kérdés
Ha nem,ki milyet használ és mennyibe kerül?Miben jobb a HA-s?
2009. máj. 11. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nincs allergiás, nem kell HA-s.

Milupa milumilt eszik a fiam általában, kb 2000 ft.

2009. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Humana Baby fittet használunk 6 hónapos korától!Addig Milumil Ha-st kapott.Már adhatsz neki másfajtát.Az én babámnak sem lett semmi baja.Amúgy ez a fajta tápszer banános izesitésü/imádja/és olcsó is.990 ft 900grammos!Mondjuk nekünk kiirja az orvosunk ezt is.
2009. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó annak, akinek kiírja a doki... 11 hónapos a fiam, és hiába nincs egyetlen allergiás sem egyik oldalról sem a családban, nem hajlandó neki mást adni, hiába kérem. A gyógyszertárban már kétszer megkérdezték,hogy bizosan ezt kérem-e, vagy esetleg rossz a recept... 2019 Ft a drágám, receptre.

Csak tudnám, hogy milyen valódi ok van a háttérben...

Szerintem nem lenne ez fontos, ha tényleg nincs allegriára hajlamosító tényező a családban.

2009. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó: nem lehetne megbeszélni a dokival, hogy ne írjon többet fel? egyszerűen bemész a boltba, és veszel neki olcsóbb nem HA-st nem olyan kicsi ő már hozza szerintem!


A kérdezőnek: szerintem nem kell neki a HA-s feltétlenül. mi 4 hós koráig ettük a startot ami HA-s, utána már nem!

2009. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A védőnőm és a gyerekorvos azt mondta, hogy 6 hónap alatt mindenképpen HA-s tápszer ajánlott, ha bármilyen allergia előfordult a családban. Tehát nem csak tejérzékenység esetén. Nálunk apa szénanáthás, ezért kell hypoallergén tápszer.
2009. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!