Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vetkőztessem le? !

Mennyire vetkőztessem le? !

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiamon most ezek vannak: rövid újjú body, zokni, pamut naci és egy pamut hosszú újjú póló, nagyon vékony sapi. Jó így???
2009. máj. 11. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. A hőmérőm szerint kint 29,1 fok van. Még akár melege is lehet!:) jó sétát! Csak egy pelussal takard be , ha séta alatt alszik a drága! Meg lehet főni!:)
2009. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is annyi!

Én egy rövid újjú body és egy rugiba öltöztettem fel itthonra, ha kiviszem ráadok egy naogyon vékony kis felsőt+vékony sapi+ azért viszek egy vékony takarót, mert ha alszik akkor betakarom (olyankor kicsit lehül a teste és nehogy megfázzon.)

2009. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jesszus.. szegény gyereket miért öltözteted agyon? Te miben mész sétálni? h.ujjú pólóban, és aláöltözöl? Gondolom nem. Ennyi idősen már nyugodtan öltöztetheted annyi ruhába, amennyi rajtad is van. Pláne 30 fokban! Sapkát se kell ráadni, mert megfő a feje. Azért vigyél magaddal egy h.ujjút, ha lehűlne a levegő, meg egy nagyon vékony takarót, hogy a lábát be tudd takarni. Én egy bodyba öltöztetem, ha ilyen nagyon meleg van, és a lábára adok zoknit, de még így is tiszta izzadt a feje, mire felébred a babakocsiban. Itthon csak body van rajta.
2009. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam kinn 3 hós fiammal, rövid ujjú body és napozó volt rajta, de még abba is belesült, szóval szerintem egy body, vagy napozó simán elég. Nagyon meleg van, mi nem is bírtuk lenn sokáig.
2009. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Két és fél hónapos a kislányom. Én csak egy rövid ujjú napozót adtam rá, sapit sem. Nagyon meleg van kint.
2009. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!