Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a 7-8hónapos babátok...

Mit adtok a 7-8hónapos babátokra ha kimentek ma?

Figyelt kérdés

Már most 25fok van.

Éjjel miben alszik?


2009. máj. 11. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hosszu ujju bodyban szoktam kivinni, meg nadrágban, de ha nagyon meleg lesz, mint tegnap volt, akkor rövid ujju bodyt, és hosszu vékony nadrágot adok rá.

Este hosszu ujju bodyban alszik hálózsákban, ami nem is vastag, nem is a legvéknyabb.

Üdv.

2009. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 9 hós. Napozóban viszem ki, jól bekrémezve fényvédő krémmel. Idebenn adok rá hosszúnadrágot és vékony pulcsit, mert nálunk benn hűvösebb van és a padló se túl meleg, amin mászkál.

Éjjel muszáj vagyok vastagabb rugiban vagy pizsomában altatni, mert a takarót lerúgja, a hálózsákot nem tűri. Így kicsit jobban felöltöztetem és akkor nem fázik. Ha tűrné a takarót vagy a hálózsákot, szerintem csak vékony kis rugit adnék rá.

Tavaly nyáron, amikor született, még be lehetett takarni, akkor bodyban aludt, sose volt megfázva.

2009. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem egy rövidnacit meg egy pólót + zokni. Nem kell túlzásokba esni, tegnap elmentünk sétálni és a férjemmel szörnyülködtünk 1-2 gyereken, hogy hogy be voltak öltöztetve! Ilyen időben felesleges az "egy réteggel több"!! Éjjel vékony pizsiben alszik.

2009. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: pizsoma=pizsama, csak közben szopizunk és nehéz így írni.:-)
2009. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi is zokni, póló, kisnadrágban vagyunk kint, idebent meg vékony rugiban, body nélkül, tegnap még a rövid szerelésben is izzadt kint, 8 hónaposak vagyunk.
2009. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!