Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós koráig kell tennem...

Hány hós koráig kell tennem sapit/kalapot a buksira?

Figyelt kérdés
Dokinőm azt mondta, amíg a kutacs be nem nő, mindig tegyek rá valamit, időjárástól függetlenül. Ti mit mondtok? Hogy csináljátok? Kislányom lassan 9 hós lesz.
2009. máj. 11. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Hát... az én kislányom 11 hetes lesz, de ilyen melegben a babakocsiba nem teszek rá sapit. Rosszul teszem?
2009. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 9 hós és egy hetes a lányom. :-) Én ha kellemes langyos idő van, nem fúj a szél és nincs erős nap sem, akkor nem mindig teszek rá sapit. De napsütésben feltétlenül adok rá kis kalapot vagy könnyű kis kendőt, nehogy napszúrást kapjon.

Szerintem érzed te azt, mikor indokolt a sapka és mikor nem. Hallgass az ösztöneidre, nem csapnak be. Én tavaly, amikor született, sem mindig tettem sapkát a fejére és sose volt semmi baja. Még megfázva se volt soha.

2009. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy melegben is kell kalap, nehogy napszurast kapjon a baba. En mindig teszek ra, 8 honapos.
2009. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha éri a nap, én is teszek rá kis kalapot, vagy ha a babakocsi teteje eleget árnyékol, akkor leveszem róla (már amikor nem ő veszi le:)

8 hónapos.

2009. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!