Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos gyermeketekre...

20 hónapos gyermeketekre (fiú) ilyen időben milyen sapkát/kalapot adtok?

Figyelt kérdés

Nálunk igaz süt a nap, akkor nagyon meleg van, de ha elborul akkor hűvösebb van, és nagyon fúj a szél, meg néha még erősebb széllökések is vannak.Van sima kalapja, meg fülvédős is, csak az már meleg ilyen időben.Féltem a széltől a fülét, mindig bajban vagyok milyen sapit adjak rá.Lányoknak könyebb, szép kendők vannak, az védi a fülét, de fiúnak nehezebb találni olyat ami azért a fülét is takarja.

Ti mit adtok ilyen időben a fiatokra?


2011. máj. 9. 13:07
 1/5 kisnita ***** válasza:
Halász kalapot szoktam rá adni abban van olyanunk is ami kötős, nem teljesen takarja a fülét, de jobb mint a semmi. Vagy van vékony anyagból sildes sapkája az is takarja valamennyire. Kisfiúknak is lehet kapni kendőt, sildeset is meg simát is, én vettem a fiamnak, de nem tűri meg magán, a sapkáit is le szokta venni. :S
2011. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon vékony füles pamut sapit adok rá.illetve ma vettem neki egy kendőt.eredetileg a nyakára,de a fejére is felpróbáltam,nem lányos,és lehet úgy kötni,hogy takarja a fülét.

[link]

20 hónapos a fiam

2011. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi talaltunk olyan baseball formaju sapit, ami sima kis lenge anyag,nem olyan , mint az igazi baseball sapieke (ki nem allhatom), de megkotos, es a fulere is ra tudom huzni. Halaszsapiban is lattam olyat, ami megkotos, nem viszi le a szel a fejerol. Nalunk a KIK-ben is lattam ilyesmiket, pont tegnap.
2011. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Már nagyon sok helyen kerestem vékony, nyári fülvédős sapit(KIK-ben is), de nem találtam sehol.Pedig nagyon szeretnék, mert mindig úgy fúj a szél, hogy az én fülem is megérzi.
2011. máj. 9. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a brendonban vettem egy fehér fülvédős kalapot.Azt adom rá ilyen időben.
2011. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!