Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a bizonyos zippzáros...

Milyen az a bizonyos zippzáros takaró?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy páran ilyet használnak. Ebben nem mocorog annyit a baba, azért jó? Nagyobb babánál is lehet használni?
2009. máj. 11. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy párat, ha hálózsákra gondoltál.

Az enyémek ebben aludtak sokáig, mert nem takaródzik ki, nem tekeredik rá.


[link]

2009. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem hálózsák :-) Olvastam,hogy takaró, csak oldalt be lehet cippzározni, és így egy kicsit "lefogja"a babát.
2009. máj. 11. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Zippzáras vastagabb pléd. Dupla anyagú, közötte van vmi bélés. Úgy képzeld el, h a két hosszanti oldalán van a zippzár kb 2/3 részéig a plédnek.

Ha összecsatolod, az alján van 2 patent, ahol még össze tudod zárni, a tetején pedig szintén 2 patent, így a felső 2 sarkát rá tudod zárni a babára. Amikor pici volt, rázártam, így csak a kezei lógtak ki, meg a buksija, de azt körülölelte a pléd, mint egy kapucni.

Most már csak összezippzározva használom, 6,5 hós a babám, szereti.

A helyi kínaiban és a piacon a babaruhásnál láttam eddig, kb 3-4 e Ft.

Ja, mi a babakocsiban is ilyet használtunk télen, jó dolog.

2009. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

08:23 újra.

A www.babaholmiolcson.hu oldalon találtam egyet, 3500-ért akciósan. Ha megnézed a képet, talán jobban érthető lesz, amit leírtam. A megnevezése "Lábzsákká összepatentolható pléd" v vmi ilyesmi.

Amúgy mi azért szeretjük, mert nem rúgja le magáról, jó meleg, puha plüss anyagú, és napközben kinyitva sima plédként használható.

68 cm most a lányom, még elfér benne. Nem tudom hány cm, de ha érdekel, fogok egy centit és lemérem!

2009. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!