Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 napos láz 2. napján...

A 3 napos láz 2. napján járunk, és 39,3 a kisfiam hője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
6 hónapos. Germicid kúpot és panadol szirupot kap felváltva.
2009. máj. 10. 20:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Hívtam az ügyeletet és azt mondták, két óránként kaphat váltva lázcsillapítót. Most adtam egy fél germicidet.
2009. máj. 10. 20:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Hűtőfürdő!Tudod, hogy kell?
2009. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Meg is próbáltuk, de annyira ordított, hogy levegőt se vett. De azért egy kis ideig benne tudtuk tartani. Meg is lett az eredménye, most 38,7
2009. máj. 10. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdeztél tegnap is,ugye?Megint csak azt tudom írni,h ne aggódj és ez teljesen természetes vele járója ennek a nyavalyának.Ilyen magas láznál egy egész germicidet adj(én csak azt adtam,Panadolt nem).Mást nem tudsz tenni,mint csillapítod a lázát és itatod.A germicid azért nagyon jó,mert van benne egy pici nyugtató,így legalább tud aludni a babád.Tudod,láz után jönnek a pöttyök,ne lepődj majd meg.JOBBULÁST!
2009. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a csuklóit és a bokáit szoktam borogatni, azt elviselik és egy kicsit segít.
2009. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én írtam tegnap is! Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 10. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is volt igy .látszolag nem volt semmi baja de mikor elvittem dokihoz toirokgyulladása volt.Nem ártana neked is elvinni ha még nem voltatok...Jobbulást.
2009. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!