Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos picinek van értelme...

13 hónapos picinek van értelme beltéri hintát venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret hintázni, és a játszótéri ilyenkor már hideg, félnék, hogy felfázik.Jó hatással van a mozgásfejlődésre is, ami szintén ráfér.Rugós hintánk van, de keveset használjuk, mert én nem tudom az ajtóra erősíteni,ketten kellünk hozzá a férjemmel, és mivel leér a lába, mindig lefékezi magát, nincs meg a klasszikus hinta mozgás.Ráadásul 10 perc után nincs meg benne.Rendes, beltéri hintára gondoltam, mint a Retrus a Brendonban, karácsonyi ajándék lenne a mamámtól.
2011. nov. 17. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk hagyományos (de nem gagyi :)), egyszerű műanyag hintánk van, az ajtófélfába befúrt 2 kampón lóg. Egyéves kora előtt nem is szerette a lányom. Azóta igen, szerintem jó ötlet 13 hónaposnak! Csak legyen strapabíró, erős, biztonságos.
2011. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi!! Igazából mindegy milyen, csak rendes hinta legyen.A tiétek azért praktikus, mert nem foglal sok helyet.( ami azért nem mindegy:))
2011. nov. 17. 09:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan hintánk van itt bent, hogy az ajtófélfába van bele fúrva két kampó és arra szoktam felakasztani az egyszerű műanyag bébihintát. Ez azért is praktikus mert ilyenkor télen bent használjuk, nyáron pedig kint az udvaron is fel tudom akasztani a hinta állványra :)Kisfiam nagyon szereti.
2011. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy amit kinéztél közel 9000.-Ft, míg a műanyag ajtófélfás csak töredéke. A különbözetből vehet a mama még mást is mellé :)

Nekem nem olyan szimpi az állványos egyébként sem, de biztos jó.


Végül is... ha van neki hely, meg pénz is rá, miért ne legyen az :)

2011. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk nincs udvar, erkély nélküli a lakásunk:)) De majd szétnézek a boltokban, mert már régóta szeretnék neki.Az Adamo hintán is gondolkodtam, de azt csak 9 hónapos korig javasolják.
2011. nov. 17. 09:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon is van értelme. Én összegyűjtöttem a pénzt és beruháztam egy Little Tikes magastámlás hintára, ez a Brendonban 13e Ft. Sajnos nem olcsó, de szerintem ez a legjobb hinta. Nagyon körbejártam a témát mielőtt megvettem ezt, és nem bántam meg. Nagyon kényelmes, nagyon strapabíró, szuper biztonságos. Eredetileg az indított el, hogy ilyen hintát vegyek, hogy itt olvastam egy kérdést, amiben mondta az anyuka, hogy a 2e Ft-os dudás bébihintából kifordult a babája, és Little Tikes magastámlás hintát keresett olcsón. Azóta már arról is van tapasztalatom, hogy ebből a hintából nem tud kifordulni. Mert egyszer úgy előredőlt benne, hogy másfajta hintából biztos kiesett volna, de ebből nem tud. Évekig lehet használni, utána meg vagy a kistesó tudja tovább használni, vagy el lehet ajádnékozni, esetleg eladni. Nagy szerencse kell, hogy használtan hozzá lehessen jutni, eddig egyszer-kétszer láttam vaterán, el is vitték rögtön.

Na szóval nagyon-nagyon ajánlom, drága, de megér minden forintot szerintem, mi minden nap használjuk (első születésnapjára kapta a lányom).

2011. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát, engem is ez tart vissza a műanyag bébihintától, hogy jó magasan van, és nem túl biztonságos..Egy tízest mindenképpen szánnék rá, majd utánanézek ennek, amit írtál.Köszi!
2011. nov. 17. 10:38
 8/15 anonim ***** válasza:
nekünk adamo-szerű van(vaterán varrja egy hölgy 5-6000ért), ameddig nem ült fel, addig fektetve hintáztattuk, amióta ül, a hátsórészt felemeltük háttámlának,ajtófélfába van fúrva, imádja, 9hós.
2011. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na, most aztán totál összezavarodtam!!:)) Nem tudnátok képet belinkelni nekem a Fischer Price-osról, és erről a vaterásról? Nem dobott ki semmit a gép a magas támlásra..
2011. nov. 17. 11:57
 10/15 anonim ***** válasza:

"vaterás" válaszoló vagyok, itt a hinta (gyakorlatilag ugyanaz mint az adamo):


[link]


és ő már így ül benne:


[link]



DE! ha most vennék beltérit, akkor ilyet:


[link]


vagy keresztlányomnak ilyet vettem, nagyon dicsérik, itt ha úgy kötöd fel, leér a lába, saját magát rugóztatja,


[link]


előző kettőt mi lökjük. Az enyém nem sokáig marad meg benne, 10-15perc, ezért nem veszünk drágábbat, viszont mivel el is fektethető benne és ahogy nő, a lába esetleg kilóg fekvő állapotban is, szüleimnél a teraszon nagyokat alszik benne. szóval vannak előnyei hátrányai mindnek.

2011. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!