Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem a baba hurkája...

Mivel kenjem a baba hurkája közti pirosodást?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányomnak a nyakán a kis hurkái közt ki van pirosodva, nem szellőzik. A gyerek orvos írt fel már 3 krémet és nem segített. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mivel kenhetem neki? Bepanten? Vagy más?
2009. máj. 10. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Sudocrem-et mondott a gyerekorvos és a védőnő is, pár nap alatt el is múlt tőle.

A babádé makacsabb, ahogy írod, szerintem nyugodtan kend be, a Bepanthen nagyon jó, egy próbát mképpen megér!

2009. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi van itthon Sudocrem, kipróbálom!
2009. máj. 10. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk igy kezdödött az ekcéma::
2009. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ajajj! és hogy folytatódott??
2009. máj. 10. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
elvittem dokihoz és mikor megmutattam neki azt mondta ekcéma és nem ehettem tejterméket stb.most 8 honapos lesz és nem szopizik de szoja alapu tápszert eszik.azt mondta a doki hogy tejézzékeny.azota nem is jött elö!!!de persze van rá krém.Nem biztos hogy nálatok is ekcéma de ha mégis irj privit.
2009. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert érdekel mi az
2009. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekünk nem mondta a doki hogy ekcéma lenne
2009. máj. 10. 17:54
 8/10 anonim válasza:
Nekünk Castellánit írt fel a gyerekorvos, nagyon jó.
2009. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babámnak a nyaka és a térdhajlata is piros volt, a nyaka kevésbé, de a térdénél nagyon. Elvittem a dokihoz, és azt mondta, hogy gombás lett attól, hogy kipállott, először Canestent javasolt (recept nélküli), de nem igazán javult, majd pedig Pimafucort (receptre), amiben a gombaölőn kívül van gyulladáscsökkentő is. Ez használt, kb. 3 nap alatt szinte teljesen eltűnt, pedig nagyon csúnya volt.
2009. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kipirosodott a combjanal tegnap vettem eszre.Ma mar lathato volt a javulas halvany.Remelem holnap mar semmi nem lesz ott.
2009. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!