Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folytasd? Pl tuti ha a babámma...

Gagrin kérdése:

Folytasd? Pl tuti ha a babámmal babakocsizunk, tuti hogy a cél előtt bealszik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

az utolsó kanál ételnél kaparja valami a torkát és öklendezi ki az egész adagot és/vagy tüsszenti el magát, teliszájjal.

tuti akkor bukja le a pulcsimat, mikor rohanni kell és már mindenki felöltözött.

tuti hogy az éjszaka közepén pisil ki a pelenkából és lesz vizes az egész szivacsa, paplanja

tuti akkor ébred amúgy hosszú szunyókából, mire befejezed a kajacsinálást, mosogatást, a nagytesó ebédeltetését, és leülnél a sggedre enni végre valamit aznap először

tuti késik a vendéged, ha az ígért időpontban pikkpakkban várod, babák szép ruhában, pisiltetve, kakiltatva, jókdvűen, így a vendég annak lesz szemtanúja, miként ordítasz a hisztis gyerekkel, miközben a pici a matracról legurulva a hideg padlón hátazik, kezében a megszerzett tv kapcsolóval....

2011. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy amikor Egyévesünkkel először engedélyezünk egy kis 7végi kikapcsolódást, elutazunk, én hü..e egy pizsit viszek neki, soha az egy év alatt nem "pisilt ki" a pelusból, n ade ott reggel csuromvizesen ébred...
2011. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Soha nem alszik 40 percnél többet,de amikor időre megyünk valahova,akkor tuti,hogy 3 órát alszik..


tuti,hogy akkor kezd el hangosan kacagni,mikor lekapcsolom a kamerát..

2011. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

sudocremes vagyok:-)14:42: akkor a te gyereked is szereti a krémet, nekem a fiam kb 6 hónapos volt, mikor először csinálta, és tiszta ideges voltam, hívtam a dokit, ő meg jó röhögött, és közölte egészségére a fiamnak:-)

lassan nem tudom olyan magasra tenni, hogy ne érje el:-)

2011. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14:42 vagyok. Az én gyerekem MINDENT ami a keze ügyébe kerül bezabál. Pedig 3 óránként kap rendes ételt is, de mégis..krém, pelus (szarosan is), sampon, vasaló,távirányító,popsitörlő (szarosan is)...tök mindegy, ha nem vagyok elég szemfüles, vagy egy kicsit is nem figyelek oda a gyerek már jól is lakott valamivel.
2011. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

tuti,hogy az autóban akkor alszik el amikor hazaérkezünk,vagy a célhoz:)és egyből felébred ahogy leáll a motor:)

tuti,hogy ha menni kell valahová akkor nem úgy alszik ahogy szokott:)


tuti,hogy akkor pisil mikor épp leveszem a pelust róla:)

2011. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
akkor nekünk tényleg majdnem ugyanaz a gyerekünk:-) nálunk a kakievés még kimaradt, de ami késik nem múlik:-)
2011. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!