Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha napi háromszor is...

Baj, ha napi háromszor is főzit eszik a babám?

Figyelt kérdés
Reggelre is,ebédre is és vacsira is,ugyanis imádja. a sima gyümölcstől/zöldségtől nem lakik jól,akkor egész délelőtt szopizik. Most 6,5 hónapos.
2009. máj. 10. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az én orvosom azt javasolta, hogy a reggeli legyen a legutolsó, aminél elhagyom a tápszert vagy tejpépet. Az nem baj, hogy háromszor főzeléket eszik a gyerkőc szerintem, de én reggelire nem adnék neki azt. Husit esztek már? mert esetleg a zöldségekhez adhatsz neki husit, és táplálóbb lesz. vagy sűrítheted tápszerrel a főzeléket, szintén laktatóbb lesz. Szerintem az ő korában a reggelit még hagyd meg szopira vagy tápszerre, amit eszik.
2009. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! kicsi még, hogy ennyi étkezést kiválts nála. Még csak most kellene a hozzátáplálást kezdeni.

8 hónaposak vagyunk nálunk ez a menetrend: reggel tejcsi, délelőtt gyümölcs /ha éppen nem alszik/, délben főzelék hússal, sajttal, túróval mikor melyik, délután gyümölcs, vacsora tejpép, fürdés után tejcsi. De van amikor a gyümölcs után is kér tejet. Szerintem ne válts ki még neki annyi étkezést, mert még szüksége van a tejre.

2009. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem váltottunk még ki egy étkezést sem,minden evés előtt szopizik,csak szopik után adok neki főzit. De ma megpróbáltam úgy,hogy banán-alma-meggyet adtam neki tízóraira és ez így ízlett neki. Ebédre főzit adtam,uzsira pedig tejpépet. így lehet csinálnom? vagy ez is sok még? (6 hósan kezdtük a hozzátáplálást)
2009. máj. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!