Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek a kislánynak valamit?

Vennétek a kislánynak valamit?

Figyelt kérdés
Most lesz a fiam szülinapja,itt lesz az unokatesója,aki másfél éves.A kisfiam kap egy csomó ajándékot,jól gondolom,hogy a lánykának is kellene valamit venni,ugye.
2011. nov. 15. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2011. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Miért? Nem az ő szülinapja lesz. Ezt meg kell tanulnia minden gyereknek, hogy az kap ajándékot, akinek szülinapja van. Én nem vennék.
2011. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Játszik ő is az ajándékokkal, amíg ott van. Mindennek megvan a rendje.Azt kevésbé fogja majd érteni, hogy ha most igen, akkor máskor miért nem.
2011. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem
2011. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk venni a másik gyerkőcnek. A gyerekek tudják (megtanulják), hogy az kap ajándékot akinek szülinapja van. Eddig még soha nem volt ebből gond.
2011. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Én sem vennék.
2011. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem értek ezzel egyet. A fiam 3 éves a lányom szeptemberben volt 1. Akkor anyu hozott a fiamnak is kis apróságot, hogy ne legyen féltékeny. A fiam tegnap volt 3 éves, és most a huginak mi is vettünk egy kis apróságot (főzős műanyag kis serpenyő, kajákkal, 800 ft). De csak azért mert a bátyus is kapott szeptemberben.

Jövőre már ilyen nem lesz, úgy gondolom meg kell tanulniuk, hogy évente egyszer mindenkinek van egy napja, ami csak róla szól, ilyenkor az aktuális szülinapost lepjük meg, örülünk az örömének, és nem irígykedünk rá.

De ebben a kiskorban még belefér. Szerintem akár egy kis játék baba, vagy kis autó, vagy keménylapos könyv elég is ilyen esetben.

2011. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Na jó, szerintem meg egy csokit igenis kaphat, attól még tudni fogja, hogy nem az ő szülinapja.
2011. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami apróságot mindenképpen vinnék!

Egy kis csoki, vagy piskótaféle, vagy apróbb játék!

2011. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem szokás unokatestvérnek vinni ilyenkor. De ha régen látott más családtaggal találkozunk, akkor szoktunk vinni. Ők szoktak ilyen esetben adni? Ha igen, akkor kéne.
2011. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!