Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 kg-os babáknak milyen...

9-10 kg-os babáknak milyen pelust használtok?

Figyelt kérdés
Mi már nagyon sokfélét kipróbáltunk, de mindegyikből kifolyik a pisi. Nem tudom, mi lehet a baj. 3 óránként cserélem a pelust, de van, hogy csak 2 órát bír ki, van, hogy felet. Vagy a hasán, vagy a hátán, vagy a combján lesz pisis a ruhája, naponta háromszor is át kell öltöztetnem. Sokat pisil? Éjjelre Liberot használunk, de nappalra azt már nem merem adni, mert kipirosodik a bőre tőle. 8 hós kisfiú
2009. máj. 9. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
dm, v rossmann saját pelusa.
2009. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teszkósat szoktam venni, vagy DM Babylove pelust, attól függ, merre megyek éppen vásárolni. Illetve a Profi saját márkás (Pöttöm) pelenkája, amit anyukám szokott venni, meglepően jó.
2009. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi kezdetek óta pampers pelust használunk.Most konkrétan a súlyának megfelelő 8-13 kg(azt hiszem), pampers aktiv babyt.Sztem jó 8 hónap alatt 1szer folyt ki a pisi:)
2009. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Libero bevált, szinte soha nem folyik ki belőle a pisi, pedig éjjel reggelre elképesztően telerakja az 1 éves lányom.

Pár hete nem volt a szokásos tépőzáras Libero, ezért bugyiszerű Liberót vettünk. Az izgága lányomra kicsit talán egyszerűbb volt feladni, viszont abból kb. heti egyszer kifolyt a pisi.


Nem lehet, hogy nem elég szorosra, vagy éppen túl szorosra húzod a derekánál és azért folyik ki?

2009. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is a Pampers vált be soha nem folyt ki még semmi, éjszakára egy mérettel nagyobbat használok.
2009. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
többnyire pamperst-t, de ha nincs tökéletes a libero is.
2009. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Pampers Active Baby 4-es sima, nem a maxi plus mert az is 4-es számú. A 7-18 Kg-ig azt hiszem. A kg-ban nem vagyok bizti. Üdv.
2009. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig Libero Up&Go-t.Viszont nemrég Schlekkerben(nem biztos, hogy jól írtam)vásároltam és ott vettem a saját termékét. Fele annyiba kerül mint a Libero és szerintem nagyon jó. Eddig még egyszer sem folyt ki semmi sem:)
2009. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok. Milyen popsikrémet használsz? és milyen törlőkendőt? mert szerintem az is sokat számít.
2009. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam a Huggies a pelusok királya.12 hós a babám,de még SOHA nem volt baleset,ha Huggies volt rajta(most 9.9 kg)
2009. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!