Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek?! Nem...

Nem tudom mit tegyek?! Nem megy a kóstoltatás?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, és a gyümit elkezdtem vele kóstoltatni, de sem az alma, sem a barack nem kell neki, én azt látom rajta, hogy utálja. 4 napig adtam neki almát, nem ízlett, hagytam 1 hétig. Most 2 napja barackot adok neki, de az sem megy... Mit tegyek? Egyébként csak anyatejes.
2011. nov. 14. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj még vele.
2011. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak így vele, az én fiam gyakorlatilag csak anyatejet fogyasztott kilenc hónapos koráig. Időnként kínáljad neki, egy idő után minden baba elfogadja, ki előbb, ki utóbb.
2011. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy voltunk. A sütőtök és a gesztenyepüré (Bio, mert a többiben rum van) valamilyen gyümölccsel fogyott el először. A barack, alma savanyú volt neki magában. Azóta már mindent eszik, de az eleje elég elkeserítő volt.
2011. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

KORAI, a baba ösztönösen jobban tudja, hogy ez neki nem való neki más, csak az anyatej

Ha csak anyatejes kár volt elkezdenin ilyen hamar hozzátáplálni

2011. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam a 6. hónapig, és ne próbálkozzak vele? De mi lesz ha akkor sem akarja majd megenni, hiszen a tej nem hiszem hogy elég lesz neki.
2011. nov. 14. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne elég neki az anyatej...? Abban minden benne van. Persze kell a gyümölcs is majd, de soha nem értem, amikor egészséges, jól táplált anyatejes csecsemők anyukái aggódnak, hogy "nem elég jó" a tej. A lehető legjobb!


Tényleg ne aggódj egyébként, előbb-utóbb minden baba megérik a hozzátáplálásra, mi is így voltunk, 8 hónapos korág csak egy-egy kávéskanál pürét fogadott el.

2011. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!