Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek könnyen megy/ment...

Mindenkinek könnyen megy/ment a kostoltatás?

Figyelt kérdés
Egy hete próbálkozunk,de csak pár kanálka megy le.Már a második ízt próbálom.
2009. máj. 18. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk nagyon,

mikor először adtam sütőtök pürét nem tudtam elvenni tőle fél üveggel bevágott, annyira bejött neki,

mindent nagyon szeret és megeszik kivéve az almát

2009. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lassan 3 hónapja próbálkozunk,de még mindig csak fél adagot eszik meg a kisfiam. Kitartás! ;)
2009. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is könnyen ment! De gondolom ez téged nem vigasztal!

Kitartás! Reméljük jobb lesz majd!

Bár volt egy barátnőm, na neki a kisfia kb egy éves koráig kínszenvedés volt az evés. Most meg két éves és szebben eszik mint az enyém, pedig az enyém meg akkor evett úgy hogy bármit megevett hipp hopp ügyesen.

De remélem neked hamar megoldódik!

Kitartás és sok sok íz próbálása!

Ha végképp nem megy, hagyd egy két hétig és majd utána próbáld újra! Meg próbálj először gyümileveket adni, hátha abban megszokja az új ízeket. Ilyen direkt babaitalokat. Aztán kicsit sűrítsd.

Meg a krumplival próbálkozz, annak semleges íze van. Aztán szépen fokozatosan adj hozzá vmit. Egyre nagyobb adagban. Pl sütőtök, édes, szokták szeretni. Vagy alma, banán.

2009. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is könnyen megy.Sokan írjátok,hogy nem szereti babátok az almát.Az én kisfiam se akarta elfogadni,de megpárolom neki és úgy imádja :)))
2009. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nálunk is nagyon könnyen ment,5hónaposan evett tejpépet először aztán már nam volt megállás:D Mindent megeszik,főzeléket,gyümölcsöt.Türelem,ne eröltesd majd megeszi ha megérett rá.Mi most a darbos kajákkal küzdünk,nem eszi meg öklendezik tőle,én meg turmixolok türelmesen:D

8.5hós baba anyuja

2009. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekunk nem volt kulonosebb gond, ugyesen kanalazott a fiam. az elejen volt esetleg problema, hogy mikor puresitettem, tul "szarazra" sikeredtek a dolgok, azert nem izlett, aztan kezdtem felonteni a fozolevel, tejjel, mikor hogy, es nem volt tobb gond. Mindent megevett a fiam, nem valogatott.

Egyedul az almat nem szerette, semmilyen formaban, aztan pihentettem par hetig, azota ha latja, hogy en eszem, mar jon is es keri:)

2009. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. máj. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!