Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vírusos hányás, hasmenés...

Vírusos hányás, hasmenés mennyire viselte meg a babát, aki ezen már átesett?

Figyelt kérdés
Babám 2 hete lett beteg,kórházba kerültünk,mert kezdett kiszáradni a sok hányástól,de már teljesen rendbe jött.Most én vagyok benne,elkaptam tőle,csak én éppen nem hányok és lázam sincs,de rosszul vagyok.Félek hogy elkapja tőlem.Van olyan anyuka aki szintén elkapta a babájától?
2009. máj. 9. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is a babám ebbe szenved,de neki már csak a hasa megy,de nagyon!Normoflort kap napi 3x1 fél ampulla!nekem,a párom van nagyon rossz állapotban!

A doki azt mondta,hogy most ez egy járvány a babák között!

5 hós baba aunykája!

jobbulást nektek!

2009. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egéssz családon végig ment. Sajna 2 hétig tartott.6 évas fiam kezdte,másnap a férjem,közben nekem hányigger és egy hasmenés,9 hónapos volt a baba neki a hasmanés nem akart elmulni.Inkább első nap hányt,aznap korház. Vénás szuri meg infuzio. Majd nam evett és ivott.A baba másfél kilot,a fiam 3 kilót fogyott.
2009. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi harom hete talalkoztunk ezzel a virussal, kulfoldon elunk es latogatoban voltunk otthon. Nagyszeru volt.

Az egesz csaladon atment, az unokaocsem volt az elso (ot eves), anyukam a masodik, en es a batyam kovetkeztunk, majd edesapam es a masik batyam, azutan a ket eves unokahugom, az allapotos sogornom es utolsokent az en ot honapos fiam. Epp husvet volt, igy a csalad apraja-nagyja egyutt volt es adtuk-vettuk a virust.

A legtobb felnottnek rovid ideig tartott, par napig, en harom nappal megusztam, csak hasmenesem volt es emelyegtem, de nem hanytam. A ket eves unokahugom harom napig hanyt, majd negy napig hasmenese volt.

Az unokaocsemnek egy hetig tartott es hanyas es hasmenes is volt egyszerre, szerencsere nem szaradt ki.

A babamnak csak hasmenese volt, de az rengeteg. Meg igy is szerencse, hogy nem emelygett, az etvagya normalis volt, itattam sokat, elfogadott mindent ugyanugy, a hangulata is jo volt, csak eppen egesz nap pelenkaztam es oltoztettem. Jo masfel hetig ment a hasa, majd ket nap szunet utan ismet ket napig. Most mar szerencsere minden rendben.

Azt meg hozzateszem, hogy a ket napos javulas alatt meglatogattuk anyosomekat es ket napon belul a negy fos csaladbol harom tappenzen volt az emlitett tunetekkel. Szinte biztos, hogy a babamtol kaptak el, mert akkor nekem masfel hete mar semmi bajom sem volt. Szoval igen, el lehet babatol is kapni. Mondanom sem kell, hogy ezutan a magyarorszagi nyaralasunk hatralevo reszet is emberektol tavol toltottuk, minden baratnak szoltam, hogy csak sajat felelossegre latogassanak.

2009. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hónaposan vészeltünk át egy ilyen vírust. Sajnos kórházban mert nem akart szopni és infúziót kellett kapjon.Hát nekünk elég szörnyű volt, pont a fiam szülinapja volt és elég rossz volt hogy nem tudtunk otthon ünnepelni. 3 napig voltunk bent mire úgy ahogy szopizott és végre hazaengedtek.
2009. máj. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is beteg volt a kislányom és ő is kórházba került.Mire ő meggyógyult elkapta a férjem,de azt mondták,hogy nyugodjunk meg,mert a gyerek már nem kaphatja vissza a fertőzést.
2009. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!