Kukoricát milyen formába, mennyi idős kortól adtatok vagy hol tudok utána nézni vajon, hogy hogyan lehet adni?
Figyelt kérdés
Az oltási könyv szerint 6 hós kortól lehet ennie a babáknak,csak azt nem részletezi,hogy hogyan.2009. máj. 9. 13:32
1/4 anonim 



válasza:





van olyan bébiétel, hogy kukoricakrémban burgonya, vagy vmi hasonló.
Hipp-es, azt hiszem
2/4 anonim 



válasza:





Macerás ha te csinálod, én már kipróbáltam, úgy mint a borsót mert nem tudom h a héját eheti e már (7 hós fiam). Megfőztem átpaszíroztam és főtt répával, csirkehússal összeturmixoltam. Ízlett neki. Ma meg vettem a piacon bioboltban kukorica pelyhet a gyümölcsökhöz, azt csak hozzá kell keverni és kész. De gondolom rengeteg kombináció van kukoricával is :)
3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
kipróbálom a hippeset és a kukoricapelyhet is,a rizspehely már nagyon bevált,remélem ez is ízleni fog a kis babócámnak. :)
2009. máj. 9. 18:08
4/4 anonim 



válasza:





én kukoricadarát adok 6 hós kora óta, vízben kell kb 10 percet főzni (turmixolni nem kell) és ezt keverem hetente 1x a főzijéhez
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!