Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás bőrre mit használtok?

Ekcémás bőrre mit használtok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia.Nekünk a könyökénél, és bcg oltás lett ekcémás,megmutatam a dokinak és irt fel egy tégelyes krémet amit ugy kell keverni,de általában van készen a patikákbanezzel kenegettem reggel és este,3 nap alatt elmúlott.szerintem ne kisérletezgess más krémekkel,én is próbálkoztam mindennel,ez használt csak.és 600 körül volt az ára,de sokáig elég lesz.Remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Eucerin piros kupakos fürdetőolaj használatát követően teljesen megszűnt az ekcéma probléma. Annyira bevállt, hogy a mai napig azt használjuk, és én is áttértem rá.
2009. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a doki három dolgot írt fel. Egy fürdetőt, egy krémet, amivel az ekcémás részeket kellett kenni. és mikor eltűntek, akkor egy hámosító krémet kellett használni, mert az előző nagyon kiszárította a bőrét. Kb másfél, 2 hét alatt helyrejött szerencsére.
2009. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magamon tesztelem az Atopiclairt, tök uj, szteroidmentes, vény nélkül kapható. Eddig lipobase repairt használtam a bébire, de a 4 hós kortól adható gyümidesszertben citrusfélék vannak, abból evett két adagot, jól kijött tőle az ekcéma a bőrén. Hathós mult egyébként.
2009. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem is volt ekcémám kiskorom óta, nagyon sokat szenvedtem vele, 2 éve az alkaromon 10 centis gennyező pikkelyes ekcémafoltom volt, és a Zepteres Bioptron lámpával lámpáztam 1 hétig, napi 2x 7 percig, és két éve!! elő se jött, máshol se, csak ajánlani tudnám a Bioptron lámpát, elég drága, így ha nem tudjátok megvenni(amúgy nemcsak ekcémára jó) akkor van sok helyen kozmetikában is!

Remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Exxema repair a legjobb szerintem erre. Legalábbis hosszabb időre ez használható biztonsággal.
2010. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igyekszünk fürdés után testápolóval rendbentartani (Sanatopic testápoló), ha nem sikerül, akkor bőrgyógyász által felírt gyulladáscsökkentő krémmel kezeljük.
2010. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!