Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam el esténként?

Hogy altassam el esténként?

Figyelt kérdés
Eddig este mindig olyan gyorsan elaludt 9 hónapos kislányom. Most meg kb. 1 hete még fél 10-kor is kukorékol. Egyszerűen nem hajlandó elaludni. Eddig szoptatás közben aludt el. Most viszont nem teszi, és ha beteszem a kiságyába azonnal feláll. Próbáltam magam mellett elaltatni, de kész kabaré, amit csinál. Az ölemben sem sikerül, mert feszíti magát. Most akkor mit tegyek? Hogyan altathatnám el, vagy hogy segítsek Neki az elalvásban? A mesére, énekre ilyenkor nem figyel. Ti hogy csináljátok?
2009. máj. 8. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt a helyzet. Az én kislányomnak sem jött álom a szemére. Nem tudom, hogy ti hányszor alszotok napközben, de nekünk az volt a megoldás, hogy 2-ről áttértünk az egyszeri alvásra. Azóta nincs ilyen gond. Este beájul az ágyba:).
2009. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Jól fáraszd ki estére.
2009. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam 9.5 hónapos, nálunk dettó ugyanez volt pár hete. Aztán kb. két hete napi egyszer alszik, de akkor sokat (van, hogy 3-4 órát), és ez lezajlik kora délutánig (2-3 órakor már fent van). Plusz én kicsit tovább engedem neki, hogy fent legyen (eddig 8-kor vittem aludni, most fél 9-9 körül). Már újra elalszik, szerencsére (ő is cicin).
2009. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!