Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiam szemöldökénél...

7 hetes kisfiam szemöldökénél olyan mintha hámlana rétegbe a bőr mi lehet ez, Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a koszmó, nem csak a fejbőrön, hanem máshol is van, szemöldöknél tuti.

Én simán "lesimogattam".

A fejéére meg vegyél koszmó ellenes sampont!

2009. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem biztos,hogy koszmó.nekünk nem is hámlásra emlékeztetett a koszmó,egyszerűen olyan sárgás fehéres lerakódás volt.nekünk elég sokáig tisztult a bőre és hámlott is,sztem olajozd esténként és ennyi.Sztem a koszmó csak a fején van,a bőrén nem.De kérdezz rá a dokitól,mert látatlanba nem tudja senki eldönteni.10hós baba mamája
2009. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ja és még valamit,nem kell koszmó ellenes sampon.Az nem oldja meg.Olajozd be ,fürdesd meg,kapirgázd meg fürdés közben körömmel,nem mással és ha száraz és látod,óvatosan akkor is szedegesd le a fejéről a koszmókat.De ez sztem nincsen az arcon!!
2009. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma este a napraforgó olajjal bekentem neki és a fürdetésnél lemostam, a fején nincs. A szemöldöknél is le kell mosni úgye?
2009. máj. 8. 21:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Attól féltem bele megy a szemébe, de szerintem megúsztuk.
2009. máj. 8. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sem koszmo. Fürdetés előtt kb 10-15 percek kend le olajos vattával, és fürdés után estleg kend be vékonyan testápolóval. 8 hó kisfiú anyukája
2009. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
milyen testápolóval? Ja és mindennap?
2009. máj. 8. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk tényleg a szemöldöknél "hámlott" először és utána lett koszmós a feje, és ugyanúgy nézett ki csak az arcán apróbbak voltak (jellemzően a homlokán és a szemöldökénél volt, máshol nem).
2009. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

[link]

[link]


Olvasd el, az koszmó!

2009. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Koszmó, nekünk is van, a dokinénink megállapította. Szaliciles krémmel (amivel a fejbőrét is ) kentem be épp tegnap este vékonyan, és kb. 1O perc múlva letöröltem alkoholos (amivel a köldököt kezeltük) vattával. Teljesen eltűnt. A doktor néni mondta, hogy így csináljam, de én féltem az alkoholtól, hogy csípni fogja, ezért eleinte nem így csináltam, hanem csak olajjal kenegettem, de nem jött le. Tegnap este kipróbáltam és eltűnt. A szemöldöke egy picit piros volt utána, de csak egy picit. A dokinéni előre szólt, hogy bepirosodik, ne ijedjek meg. A lányom észre se vette. A fejét szaliciles krémmel kentem be fürdés előtt egy órával két alkalommal, aztán fürdáskor fogkefével vakargattam fel a koszmót. Kétszer kellet ezt csinálni, eltűnt. Viszont azóta szorgalmasan naponta többször is fésülgetem a fejét babakefével, nehogy visszajöjjön. Nekünk tejkiütéseink is vannak, állítólag az is összefüggésben van a koszmó megjelenésével.
2009. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!