Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Direkt veszi ilyen furán a...

Direkt veszi ilyen furán a levegőt?

Figyelt kérdés
8 hós kisfiam pár napja néha olyan furán zihál. Nagyon erősen szívja be az orrán a levegőt, mintha el lenne neki dugulva, de nem náthás. Néha még horkangat is ebből kifolyólag. Csak tetszik neki ez a hang, vagy valami baja lehet?
2009. máj. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokszor tetszik nekik, ha "összeszívják" az orrlukaikat. Tetszik neki, hogy ő miket tud csinálni.
2009. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én 10 hónapos kisfiammal így szoktunk játszani szopizás közben. ő szuszog egy hosszút, én meg két hosszút és így tovább, közben meg nagyokat mosolyog. szerintem tetszik nekik ez a hang, biztosan nincs semmi baja.
2009. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért próbáld fürdésnél egy kicsit az orrát kimosni és utána kiszívni, mert mostanában az enyémnek is előfordult, hogy egész mélyen beszáradt egy kis darabka és nem akart kijönni. Sírt este lefekvésnél és szerintem ez maradt neki másnapra. Ez a meleg idő biztos!

Óvatosan kézi orrszívóval próbáld!

2009. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 1 éves lesz,és ezzel játszik ő is.Semmi baja,csak tetszik neki!!!
2009. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!