Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz az ebéd ma nálatok?

Mi lesz az ebéd ma nálatok?

Figyelt kérdés
Mit eszik az 1 év körüli babátok?Ötletet szeretnék csenni:)
2011. nov. 10. 08:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
csirke aprólék leves, sok zöldséggel, meg túrógombóc. nekünk minden nap van leves+második, fiam nagyon leveses. Krumplistészta kérdésedre. én ugyanúgy adtam neki, már 1 évesen mint magunknak, semmi olyan nincs benne, amit nem ehet. meggybefőttel isteni finom:-)
2011. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Meggybefőttel?Na ezt sem hallottam még de most kipróbálom!:)
2011. nov. 10. 09:39
 13/15 anonim ***** válasza:
próbáld ki, isteni finom:-)nekem kicsit fura az izlésem, de a krumplis tésztához kifejezetten illik:-)
2011. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Krumplistésztás vagyok.

Ugyanúgy, de én nem fűszerezem ezeket agyon.

Kis hagymás pirospaprikás alapon megfő a krumpli, majd össze a tésztával. Alig van benne só is. Bors egyáltalán nem.

2011. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

második vagyok - mivel a fiam bármikor bármennyi levest képes belapátolni, így mindig van otthon leves, de nem minden nap, hanem kb heti 2x főzök nagyobb mennyiséget, amiből mindig tudok neki adni - általában:

- húsleves

- csirkeraguleves

- paradicsomleves

- pirított zöldségleves

- tejes karfiolleves

- gulyásleves

- borsóleves

- zöldbableves

neki a lényeg, hogy jó sok zöldség legyen benne, imádja a répát, karfiolt, krumplit, tésztát

2011. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!