Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kavarjátok el csomómentes...

Hogy kavarjátok el csomómentesre a tápszert? Nekünk Milumil AR-es van és elég csomós marad.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislányom BEBA tápszert eszik, sajnos ez is csomós marad. De rázom-rázom és rázom, aztán pedig amikor megmelegítem újra rázom-rázom és rázom. Addigra sima lesz...:) Sajnos semmi más módszert nem ismerek erre.
2011. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én két részletben keverek. van kifejezetten egy régi cuclisüvegem tetővel. abba beleteszem a tápszert 7kanállal. majd beleöntöm a 210ml víz felét , vagy majdnem a felét és jól összerázom. aztán öntöm a cumisüvegébe és a maradék vizzel meg kiöblítem a tápszeres üveget. Nekem mindig csomómentes lesz. Baby fitt-et iszik a lányom.de hazsnáltunk novalac és Nenatal-t is. egyik sem lett csomós.
2011. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is az Ar-t esszük, én a cumis üvegben rázzon jól össze, ja és fontos a víz hője is!!!!!!!! Ha nem elég meleg akkor lesz csomós!!!!!!!!!
2011. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha hideg vízben kevered el,és utána melegíted fel,akkor nem lesz csomós.2 évig etettem vele ikreket,álmomban is megcsináltam,kitapasztaltam eléggé..
2011. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, ha rázom akkor nagyon habos lesz.
2011. nov. 9. 22:08
 6/9 Marianna0628 ***** válasza:
Elöszőr a vizet rakd az üvegbe arra a tápszert.És rázd ne keverd.Mi beba pro ha-t használjuk.Ha megfelelő a hő akkor nem kell sokáig ráznom és abszolút nem csomósodik kicsit sem.
2011. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt ette, kezdetben nekem is gond volt ezzel. Csomós lett, habos volt.... Végül rájöttem, hogy kell, hogy jó legyen. Egy pohárban tettem a tápszerport és a kimért, meleg vízből fokozatosan öntöttem hozzá és közben kevergettem, Elsőre lehet macerásnka tűnik, de időben nem több mintha rázogatnád és még habos sem lesz.
2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sya

Nálunk is ez volt a probléma. De most már nem idegesítem magam...turmixgép. A dokinőnk is támogatja az ötletet:)

2011. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is BEBA-t adok. Meleg vizet a cumisüvegbe teszem és aztán adom hozzá a port. Rátekerem a tetejét és jól összerázom. Soha nem marad csomós. Talán más márkánál is működhet?!
2011. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!