Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy küzd meg vele vagy...

Ki hogy küzd meg vele vagy segít babájának a fogzás fájdalmainak enyhítésében?

Figyelt kérdés
Felső fogai jönnek és hajnalban kel és órákig nem tud visszaaludni, kentük Dologéllel, semmi, adtunk be Nurofent (mert az fájdalomcsillapító is), semmi, végén cicin aludt el, 7 hónapos, van valami javaslat, kinek hogy ment, mit tett vagy mit tudott csinálni, hogy segítsen a babájának? Úgy sajnáltam, de közben párommal hulla fáradtak vagyunk...
2009. máj. 8. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi cumisak vagyunk és idáig a hüvös rágoka jött be,de most a cumiját rágja ezerrel dörzsöli vele az inyét.Mostanáig semmi kence nem volt jo csak orditott töle,igy cumival megoldja magának:)
2009. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ez így!És még mi lesz ha a rágófogak jönnek!Hűtőrágókát szoktam neki adni,mert gondolom a tiéd is már rágicsál!Fájdalomcsillapítót!AZ enyém még be is lázasodott vele!Mikor jöttem az első fogai,halottam a borostyánköves nyakláncról!Vettem egyet és a nyakába akasztottam!A borostyán segít az ínygyulladásban és enyhíti a duzzanat fájdalmait!Figyeltem,nehogy nagyon ráharapjon,de szerencsére nem volt ilyen!Vigyázott!Sokat segített neki,így az első 2 foga utána nem lázasodott be a fogaival!!!kipróbálhatod,de a hűtőrágóka is sokat segít!sok szerencsét
2009. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez van nálunk is. Az én fiam belázasodott egyik éjjel, akkor lázcsillapító kúpot kapott, az volt az egyetlen nyugodt éjszakánk. De azért, ha nem lázas nem adok neki, így én a Dentinox géllel és a Chamomilla CH15-el próbálok neki segíteni, meg a hűtőrágókával, több-kevesebb sikerrel.
2009. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!