Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a bébikompot...

Mikortól lehet a bébikompot használni?

Figyelt kérdés
Nem hónap érdekel feltétlen, hanem fejlettségi szint. Pl: 6 hós a lányom, de már kúszik, és egész jól ül. Belerakhatom kicsit? Nem akarok neki rosszat! Annyira mozgékony, és menne mint a csuda, ha tudna.
2009. máj. 8. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Örök vita, a bébikomp. Ha nem akarsz neki rosszat ne rakd bele. Van, aki már az 5 hós gyerekét belerakja, természetellenes pozícióba kényszerítve a babát. Persze szíved joga, ha jól tudom 6 hós kortól "használható". Majd megy, ha eljön az ide, csak győzd energiával Te is...

[link]

2009. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szerettem a kompot az elsönél,meg most is fogom használni.Most 6 hos a fiam de még eszembe se jutott hogy használjam,várok amig biztosabban ül.
2009. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen valóban vita a komp.Védőnők nem szeretik,sőt tiltják!Erre persze én is megijedek.De az igazság az,hogy nekem is volt és semmi bajom nincs.Ki ahogy érzi.Az ösztöneidre hallgass.
2009. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én ellene vagyok,olvastam,hogy nem jó és ennyi,2 kisfiam van,egyiknél sem használtam.
2009. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megengedtek egy megjegyzést: én panelban lakom, eszembe sem jutott a bébikomp, alig férünk el így is. De: anyáméknál vidéken iszonyú hideg a kő mindenhol, a lányom 9 hónapos és mászna mindenhová. Pont olyan idő van, hogy kint a kertben sem igazán van el egész nap, de bent nem tehetem le a földre. Járókában sincs el nagyon, mindig csak mászna. Na akkor azt gondoltam, bárcsak lenne egy bébikompunk! Így vagy az egyetlen padlószőnyeges szobában kucorogtunk, vagy kézben volt állandóan... akkor már inkább a komp!
2009. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!