Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tejalapú étkezésnek...

Mennyi tejalapú étkezésnek (ml-ben számolva) kell lennie egy 6 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Kislányom soha nem volt nagyevő, de mióta hozzátáplálok, még annyit se szopizik. Reggel szopi, délben főzelék után kicsi szopi(ráadásul ezt lassan elhagyjuk), uzsonnakor kicsi szopi (egyszerűen nem kell neki a cici), lefekvés előtt közepes szopi. Ez összesen kb 270-300 g körül van + vacsora tejpép, abból 150-200 g eszik meg. Nem kevés ez így?

(Tízóraira kap gyümölcsöt, délben főzelék) Védőnő megnézte a táplálási naplómat, ahol pár napot leírtam, de nem mondott rá semmit. Itt olvastam, hogy napi fél liter tejalapút kellene enniük a babáknak. Az én kicsim még amikor szopizott is, alig haladta ezt túl.


2009. máj. 8. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, azzal kiegészítve, hogy már egyátalán nem szopik, pedig lenne tejem.Így kb. 500-600g- ot eszik tápszerben és még max. 100-at gyümölcspép formátumban.Hat hónapos lesz egy hét múlva.
2009. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!