Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt gyerekülést?...

Vennétek használt gyerekülést? 9 kg felettit?

Figyelt kérdés
Lehet ezeknek biztonságával bármi gond? Ezeket csak nem 1-2 évre csinálják.
2009. máj. 8. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem vettem, hanem a nagyobb gyerekemtől "örökölte" a kisebb. Nem hiszem, hogy egy ilyen ülés elromolhat vagy tönkremehet néhány év alatt. Nálunk csak a huzat kopott meg, de az könnyen cserélhető. Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak: igen, vennék, persze megnézném, hogy milyen állapotú. 4 gyerekes anyuka
2009. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is használtam vettem...sztem sem lehet elrontani magát az ülést...a huzattal lehet esetleg gond, de nálunk az sem volt
2009. máj. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi is "megörököltük" a családból, a két unokabátyó használta, kb 3,5-4 éves ülésről van szó. A huzata kopott volt, de varrtam rá másikat, de belül a hungarocelnek a szélei le voltak töredezve, és csak vékonyabbat sikerült szerezni, úgyhogy arra még ragasztottam egy szivacslapot - így legalább kényelmesebb is lett.

Semmi gond nincs vele amúgy, teljesen megfelel a biztonsági előírásoknak.

Ha nem kaptunk volna, akkor használtat kerestem volna a neten.

2009. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mi ülésünk egy peg-perego, ami 10 éves!! még a hugomé volt és semmi baja, szuper!! ezeknél nincs gond az évjárattal :)
2009. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok ellentmondani, de csak olyan használtat vegyél, amit tudsz, h honnan van. Vannak sajna akik eladják, miután koccantak az autóval, pedig az nagyon balesetveszélyes, ha van az ülésen egy hajszálvékony repedés, és ne adj Isten Te is koccansz, súlyos sérülést okozhat a kicsinek, ha eltörik.Én Brendonban vettem , kifutó termék volt, nem volt egy őrülestes összeg.www.babyoutlet.hu. A brendon honlapján egyébként mindig vannak akciók, és asszem 5000Ft felett, ingyen kiszállítják.www.brendon.hu.

Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a férjem,hogy amivel már volt baleset,koccanás az gondot okozhat a későbbiekben ha történne valami,de ha csak használt egy ülés azzal semmi gond.
2009. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!