Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvehetem tőle a cumit?

Elvehetem tőle a cumit?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám cumifüggő, amivel teljesen kikészít már. Nem alszik jól sem ő,semén, mert mindig a cumiért felsír. Ha napközben alszik szintúgy, s ha ébren van, akkor is kell neki. A dillemmám abból adódik, hogy a fogzásnál jó ha van cumi, nem? Különben úgy gondolom, hogy néhányszor sírni fog, aztán majd megszokja, hogy nincs és kész. Vagy? Hogy van ez? Tapasztalatok?
2011. nov. 8. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:

rakd körbe cumival, és akkor bárhová nyúl, talál majd egyet. Én nem venném el tőle. Lehet, erős a szopási ingere, és ha az ujját nem szopja, rongyihoz nem ragaszkodik, valami kell neki.

A fogzáshoz minek cumi? Nem jó, ha rágja. na akkor, ha rágja, akkor elvenném, nehogy leharapjon belőle egy darabot. Persze egy ideig nem hiszem, hogy lesz foga.

2011. nov. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3hónaposan sztem még ne nagyon rakd körbe cumival :)

Biztos tapasztalod, hogy jo hogy csak pár mp-ig megtartja a tárgyat a kezében és csak akkor tud róla ha ott van ha mutatod neki.

2011. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mert mindig a cumiért felsír.--ez azért van, mert még nem tudja visstzatenni, dsőt néha a kezében van, mert ő maga veszi ki, s aztán nem tudja ki vehette el...

szóval ez nem jó, de azér köszi

2011. nov. 8. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok a 3 hós cumifüggő kislányommal. Nem vagyok kárörvendő, de most már megnyugodtam, hogy másnak is van cumifüggő babája :-). Még néhány hónap és megtanulják visszatenni a szájukba a cumit. Már nagyon várom...:-)
2011. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vettük el mi sem. Próbálkozom, hogy napközben minél kevesebbet lógjon a szájában. Meg arra gondolok, hogy ha nem lenne cumi, akkor ahelyett mindig sírna, és mennyivel jobb ez így:)
2011. nov. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!