Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíváncsi lennék hányan szűlhet...

Kíváncsi lennék hányan szűlhettek január 17-én? Mit csinál már a babája?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hugom babája aznap született. Szépen tartja magát, oldalra fordul, nemsokára meg is fog fordulni. Nyúl dolgokért, játékok érdeklik, színes magy formákat nézi. Gőgicsél, beszél. Azt nem tudom, hogy hányszor és mennyit eszik, de szépen fejlődik, majdnem megduplázta a súlyát, ahhoz képest elég jó, hogy szegénykét műteni kell (szívén 2 lyuk van).
2009. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! mi párperc íján majd nem 17-én születtünk, kislányom 16.án született. 4100gr és 56cm.el most 7200gr és 66cm, rug kapálozik, mosolyog nagyokat nevet, rikkangat, beszél, az kezét szopogatja játékból, szereti a csörgö zörgö dolgokat, hasról hátra fordul, de hátról hasra még nem. napi 5-6szor eszik, az éjszakát átalussza. kb ennyi
2009. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!